Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~100% niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 23:16
Tlx chyba jeszcze nie zaznał prawdziwej dyktatury ,przejechałem przez ostatnie dwa tygodnie Polskę wzdłuż i szerz ,nie zauważyłem żadnej dyktatury nigdzie nie zostałem nawet raz wylegitymowany ,a mili policjanci tylko drogę wskazywali , jadłem piłem oraz bawiłem w wykwintnych kurortach kraju , jedyne co słyszałem z ust sporadycznie napotkanych obywateli naszej ojczyzny ,ze jest lepiej ,a poprzednia ekipa nie powinna już nigdy wracać do władzy bo to oszuści i złodzieje ,wiec coś tu nie gra w tych waszych antypisowskich wypowiedziach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 23:19
I ciach kasa dla rydzyka... I ciach Macierewicz z nową teoria rzeczy błachych i nieważnych... I zamknąć swoje zdradzieckie mordy... Ot pisowski bełkot i marnowanie kasy. Aż strach pomyśleć jakie za kilka lat afery pisowskich klamcow wyjdą na jaw. A wyjdą bo już niektóre widać jak kiełkują!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100% do greg niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 23:21
Końska głowo PO-wski nieuku ( potarzac )podstawówka się kłania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 23:23
~~100% napisał(a): Tlx chyba jeszcze nie zaznał prawdziwej dyktatury ,przejechałem przez ostatnie dwa tygodnie Polskę wzdłuż i szerz ,nie zauważyłem żadnej dyktatury nigdzie nie zostałem nawet raz wylegitymowany ,a mili policjanci tylko drogę wskazywali , jadłem piłem oraz bawiłem w wykwintnych kurortach kraju , jedyne co słyszałem z ust sporadycznie napotkanych obywateli naszej ojczyzny ,ze jest lepiej ,a poprzednia ekipa nie powinna już nigdy wracać do władzy bo to oszuści i złodzieje ,wiec coś tu nie gra w tych waszych antypisowskich wypowiedziach .



Ty jesteś chyba z tego klubu co Błaszczak: "kto jest przeciw? nie widzę, nie słyszę - ustawa przyjęta" :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 0:46
Jeżeli każdy z popierających PiS przekona tylko jedną osobę, to poparcie wzrośnie o 100 %.

To do roboty, bo stare nie może już nigdy wrócić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 1:01
i pomyśleć że mają prawie 50% , czyli jak mam ojca i matkę i brata, to któraś dwójka z nich głosowała na pisa, a mówili że nie głosowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
9 sierpnia 2017r. o 4:33
Oooo, jak każdy popierający PIS przekona (chyba namówi), choć jedną osobę, to poparcie wzrośnie o 100% - cóż za wyrafinowana matematyka - ale wtedy PIS będzie miało ledwie 38% głosów, wszystkich uprawnionych do głosowania (bazujemy na danych z ostatniego głosowania (nie mylić z wyborami), czyli wciąż brak większościowego pakietu - a ja proszę tylko o przedstawienie listy głosujacych na PIS - tak z imienia i nazwiska, bo jak dotąd, to nie wiadomo, kto ich wybrał - jakieś anonimowe postacie?

a'propos policji - napadli na mnie, kiedy wracałem z wakacji, napadli, próbowali wyłudzić okup, przywłaszczyli sobie moja własność, grozili użyciem siły - spisałem bandytów i zgłosiłem na policję - czekam na odpowiedź co do podjętych działań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 5:23
Siemka jr.
Za kilka dni i ja ruszę i jak widzę muszę uważać ;)
W tym dziwnym kraju wszystko jest możliwe
Dobrze że Tobie ,mnie, ...y nie są w stanie zabrać tego co dla nas najważniejsze -zdolności własnego myślenia :)

Teraz kawka i pojadę popracować
Do później

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu