Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 7:35
Nie wiem w ogóle jak można popierać jeszcze PiS. W Bolesławcu jednak, które jest miastem emerytów zawsze ta partia będzie górą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 8:30
jr napisał(a): Oooo, jak każdy popierający PIS przekona (chyba namówi), choć jedną osobę, to poparcie wzrośnie o 100% - cóż za wyrafinowana matematyka - ale wtedy PIS będzie miało ledwie 38% głosów, wszystkich uprawnionych do głosowania (bazujemy na danych z ostatniego głosowania (nie mylić z wyborami), czyli wciąż brak większościowego pakietu - a ja proszę tylko o przedstawienie listy głosujacych na PIS - tak z imienia i nazwiska, bo jak dotąd, to nie wiadomo, kto ich wybrał - jakieś anonimowe postacie?

a'propos policji - napadli na mnie, kiedy wracałem z wakacji, napadli, próbowali wyłudzić okup, przywłaszczyli sobie moja własność, grozili użyciem siły - spisałem bandytów i zgłosiłem na policję - czekam na odpowiedź co do podjętych działań.

te 38% to spora manipulacja z Twojej strony.
Zauważ, że elektorat PiS to głównie ludzie słabo wykształceni i mieszkańcy wsi. A ci raczej do wyborów nie chodzą. Według Twoich rozważań, za PiS-em jest tylko ten co poszedł na wybory i oddał na niego głos. Zwracam Ci więc uwagę, ze wśród tych, którzy na wybory nie raczą chodzić, PiS cieszy się ponad 50-cio procentowym poparciem. I to grubo ponad wśród mieszkańców wsi i osób starszych. Uwzględnij to w swoich statystykach albo nie wypisuj kłamstw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:00
~~tlx napisał(a): Program PiS-u to program destrukcji demokracji, systemu prawnego i niezależności sądownictwa.
W zamian ta seka oferuje dyktaturę, izolację Polski w Europie i państwo klerykalne.
Tfu !!

Nie rozumiesz podstawowych pojęć. Piszesz o niezależności sądownictwa. Owszem sadownictwo mieliśmy niezależne OD NIKOGO. A przecież to naród ma sprawować kontrolę nad wszystkimi organami państwa. U na s nad sądami naród stracił kontrolę, co doprowadziło do patologii. Z organu mającego pilnować przestrzegania prawa, sadownictwo zmieniło się w mafię. Dziś wiemy tylko o niektórych skutkach działalności tej mafii. Słyszeliśmy o "reprywatyzacji" w Warszawie i już od tego jeży się włos na głowie. Coś tam wiemy o przekrętach Kulczyka. Ale takich Kulczyków były setki. Dzikie reprywatyzacje to nie tylko Warszawa. W całej Polsce było to samo, tylko ze na mniejszą skalę. A to są tylko niektóre mechanizmy mafijnej działalności sądów. Za rok czy 5 lat może dowiemy jak jeszcze działała ta mafia. Ale po to by do tego doszło musimy mieś sądy odcięte od mafijnych powiązań.
A to że istnieje ryzyko że te sady będą zależne od jedynie słusznej partii to już zupełnie inna historia. I być może będziemy leczyć epidemię dżumy epidemią cholery. Ale to tylko być może, a nie na pewno.
A ze mafie mamy w sądach to jest oczywista oczywistość i chyba nikomu tego tłumaczyć nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:06
https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-siemoniak-wojna-w-pis-jest-grozna-wojsko-jest-w-szoku-6153248989431425a

Polska armia pozbawiona dowodzenia. Staczamy się w przepaść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:09
~~100% do greg napisał(a): Końska głowo PO-wski nieuku ( potarzac )podstawówka się kłania .


Mariusz nieuku to Ty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:11
Do tego gościa co pisze ...ujowe państwo ... Jesteś prostak i cham.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:18
~~ napisał(a): Do tego gościa co pisze ...ujowe państwo ... Jesteś prostak i cham.


i vice versa tylko u Ciebie to prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 9:39
Stary frustrat, przesiadujący i bluzgający cały dzień na forum, żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza