Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Służbowe auto burmistrza w naprawie
~~Fioletowoczarny Rabarbar niezalogowany
27 lutego 2018r. o 21:59
~~Poczerwieniały Jarząb napisał(a): A czy już nie ma o czym dyskutować tylko o pieniądzach publicznych? Z których urzędnicy tak czy inaczej muszą się tłumaczyć, ale zwykły prosty człowiek w du**e był g**no widział i myśli,że urzędnicy wydają sobie pieniądze na prawo i lewo i nikomu się z tego nie tłumaczą... zwykły przeciętny człowiek, nie ma pojęcia o kontrolach jakie są przeprowadzane w Urzędach co do wydatkowania pieniędzy publicznych....

Zwykły przeciętny człowiek przy zakupie czy sprzedaży samochodu posunie się do wpisania w umowie niższej kwoty o parę tysięcy,żeby tylko nie zapłacić zbyt wysokiego podatku...
Także proponuję wziąć się do roboty,a nie rozliczać urzędników.!

Niby kto tak zawzięcie kontroluje urzędników RIO raz w roku ? twoje wypociny są żenujące jak możesz opluwać zwykłych ludzi i pieprzyć o zaniżaniu umów za sprzedaż samochodu żeby zapłacić niższy podatek ,US nie rozlicza według wpisanej kwoty na umowie tylko bierze ceny uśrednione z Euro Taxy.Jesteś odrażająco ohydny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Miodunka niezalogowany
28 lutego 2018r. o 6:36
~~Poczerwieniały Jarząb napisał(a): A czy już nie ma o czym dyskutować tylko o pieniądzach publicznych? Z których urzędnicy tak czy inaczej muszą się tłumaczyć, ale zwykły prosty człowiek w du**e był g**no widział i myśli,że urzędnicy wydają sobie pieniądze na prawo i lewo i nikomu się z tego nie tłumaczą... zwykły przeciętny człowiek, nie ma pojęcia o kontrolach jakie są przeprowadzane w Urzędach co do wydatkowania pieniędzy publicznych....

Zwykły przeciętny człowiek przy zakupie czy sprzedaży samochodu posunie się do wpisania w umowie niższej kwoty o parę tysięcy,żeby tylko nie zapłacić zbyt wysokiego podatku...
Także proponuję wziąć się do roboty,a nie rozliczać urzędników.!



KLASYCZNY JĘZYK POGARDY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Sasanka niezalogowany
28 lutego 2018r. o 7:30
~Złocisty Migdałowiec napisał(a): dlaczego oglądam tv drogowke jeżeli była kolizja, wypadek to przy aucie służbowym wzywana jest policja a tutaj są inne zdarzenia

A zastanów się w jakich okolicznościach ty nie wzywałbyś policji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocisty Migdałowiec niezalogowany
28 lutego 2018r. o 7:58
ja wiem ty wiesz oni wiedzą, w tv drogowce nawet lekie otarcia wzywana jest policja bo to jest auto służbowe, służbowy nie prywatne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Imperata niezalogowany
28 lutego 2018r. o 10:53
~Złocisty Migdałowiec napisał(a): ja wiem ty wiesz oni wiedzą, w tv drogowce nawet lekie otarcia wzywana jest policja bo to jest auto służbowe, służbowy nie prywatne

Ta sprawa wygląda bardzo podejrzanie ,pytanie dla czego przewodnicząca która żekomo była poinformowana przez burmistrza nie poinformowała radnych przez prawie dwa miesiące ,że samochód służbowy którym jeździł burmistrz jest rozbity .????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Funkia niezalogowany
28 lutego 2018r. o 11:07
Straszna afera, prawie tak jak ta z zarośniętym znakiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Aralia niezalogowany
28 lutego 2018r. o 12:09
~~Ognistoruda Funkia napisał(a): Straszna afera, prawie tak jak ta z zarośniętym znakiem :)


Też jestem wstrząśnięta:):):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Imperata niezalogowany
28 lutego 2018r. o 12:13
~~Hebanowa Aralia napisał(a):
~~Ognistoruda Funkia napisał(a): Straszna afera, prawie tak jak ta z zarośniętym znakiem :)


Też jestem wstrząśnięta:):):):)

Ciekawe co cię tak wstrząsnęło własna głupota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza