Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Toalety na cmentarzu nieczynne
~Perłowoszary Jesion niezalogowany
31 marca 2018r. o 20:35
Nie pojęte, żeby zamknąć toalety jak jest tyle ludzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Kosaciec niezalogowany
31 marca 2018r. o 21:08
TOI TOI nie jest dla kobiet ! To mężczyzna może sobie stanąć, odsikać się i wyjść. Kobiety zazwyczaj mają przy sobie jakieś narzędzia torby ze zniczami, kwiatami i torebki i gdzie z tym wszystkim można wejść. Do tej pory było zawsze otwarte i czysto w normalnej toalecie.
Był papier, ręczniki woda i mydło do umycia rąk i było tam ciepło. Niech taki zarządca cmentarza pomyśli, że przecież kobieta inaczej załatwia swoje potrzeby. TOI TOI-ki powinny stać dodatkowo w innych miejscach, bo też nie każdy zdąży dojść z końca cmentarza. Jak ma wejść człowiek o kulach czy będący na wózku inwalidzkim do TOI TOI-ki ? Matka z dzieckiem małym też ma problem. Jestem często na cmentarzu to wiem co się dzieje. Komu to przeszkadzało. Miało być lepiej, a jest gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziana Naparstnica niezalogowany
31 marca 2018r. o 22:29
Przecież od kilku miesięcy tak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Celozja niezalogowany
31 marca 2018r. o 22:37
Przyprowadzic za morde niech otworza !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Kroplik niezalogowany
31 marca 2018r. o 22:40
Nie pojęte że ludzie idą na cmentarz załatwić swoje potrzeby i nie ma toalety, znaczy jest ale nie odpowiada bo bardziej męska niż żeńska, bo papieru nie ma i nie ma bidetu. W doopach się poprzewracało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiony Ligustr niezalogowany
31 marca 2018r. o 23:09
Pewnie jak bylzaklad pogrzebowy to zawsze ktos mial dyzur a teraz nie ma ktoprzyjechac otworzyc i zamknac toalete...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółty Lędźwian niezalogowany
31 marca 2018r. o 23:20
Może pan kierownik cmentarza radny Filistyński się wypowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowa Konwalia niezalogowany
31 marca 2018r. o 23:34
Ja mam wszystko poupychane po kieszeniach. Żadnych tam toreb i torebeczek. Mnie tojtoje wystarczą w zupełności. Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie