Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobieta burmistrzem Nowogrodźca?
~Cyklamenowy Grzybień niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:11
A może lechosławiczowie jechali szukać lewizny?
Emerytom i chyba kadrze nauczycielskiej się nudzi-za dużo czasu?

Niedługo będzie akcja sprzątania świata możecie się przyłączyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Tulipan niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:15
Posprzątamy, posprzątamy. chwasty wyrwiemy z korzeniami żeby nie odrosły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Wrotycz niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:20
~~Jasnożółty Tulipan napisał(a): Posprzątamy, posprzątamy. chwasty wyrwiemy z korzeniami żeby nie odrosły.


Nie jestem w weto, ale stwierdzenie mi się podoba. Bierzcie się solidnie do roboty. Macie poparcie bo duzo ludzi o was mówi posytywnie. Posprzatajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Kokoryczka niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:27
~~Ceglasty Lilak napisał(a):
~~Jasnożółty Tulipan napisał(a): Mnie cały czas nurtuje pytanie. Co się takiego stało, że burmistrz okazał tyle serca dla sprawcy i mając kolizję służbowym autem nie wezwał policji żeby spisać protokół.

Nasuwa się pytanie kto tym samochodem tak naprawdę jechał o trzeciej rano i to w dniu wolnym od pracy???? .Tą sprawę mogą rozwiązać tylko posiłki policji od wojewody.

NASTĘPNE PYTANIE CZY TE 16700 ZŁ ZA REMONT AUTA ZWRÓCIŁA FIRMA UBEZPIECZENIOWA URZĘDOWI GMINY ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielaty Czosnek niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:32
Łysy ze szminka, igła z nitka, co ty o 3 rano robiłeś pod kościolem, schody?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Tulipan niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 22:58
~Brunatnopopielaty Czosnek napisał(a): Łysy ze szminka, igła z nitka, co ty o 3 rano robiłeś pod kościolem, schody?


Troll trolluje. Czyli temat gorący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Gynostemma niezalogowany
3 czerwca 2018r. o 23:13
~Brunatnopopielaty Czosnek napisał(a): Łysy ze szminka, igła z nitka, co ty o 3 rano robiłeś pod kościolem, schody?

Ruchał twoją starą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Jeżyna niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 9:51
~Brunatnopopielaty Czosnek napisał(a): Łysy ze szminka, igła z nitka, co ty o 3 rano robiłeś pod kościolem, schody?

3C- A kto to jest buchaj i nierządnica???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.