Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Profilaktyczne zamknięcie
~Siny Mikołajek niezalogowany
10 marca 2020r. o 12:12
A czemu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Bergenia niezalogowany
10 marca 2020r. o 12:21
Bo nie mają mydła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Wiciokrzew niezalogowany
10 marca 2020r. o 13:00
~Siny Mikołajek napisał(a): A czemu???


Bo czytelnia zysku nie przynosi a basen już przynosi i można go nie zamykać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawy Jesion niezalogowany
10 marca 2020r. o 13:52
Powoli w Polsce przestaje robić się śmiesznie i nawet Ci co lekceważyli i żartowali z problemu przestają się śmiać i drwić z innych którzy podeszli do tematu poważnie Brawo dla rządu za działania w tej sprawie oby to uchroniło nas przed skalą problemu jaka jest we Włoszech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiony Zimowit niezalogowany
11 marca 2020r. o 3:10
I papieru do dupy brak znaczy się twarzy , wszystko to przez koronowirusa. I co to teraz mocium panie będzie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Szarłat niezalogowany
11 marca 2020r. o 5:54
ŁOŁ ...

jaka ''czystka '' w postach...;)

co jest tego powodem?

czy obawa że ''ratuszowym'' się nie spodobają ? :]

a przecież np. ja napisałem tylko że gdzieś tam zagubił się rozsądek a objawiła zwykła ludzka głupota...
no bo nie zaprzeczycie ze zamykanie czytelni jest ważniejsze od nadal czynnej ''orki'' która jest o wiele bardziej niebezpiecznym miejscem ...

nie rozumiem waszego postępowania redakcjo ...

przypominacie mi waszym postępowaniem pisdzielski nie(rząd)
niby ostrzegacie ,niby to wrażliwi na krzywdę i bezpieczeństwo ludzi a jak pojawia się zwykły post tyle że krytyczny w ocenie działań władz tego grajdoła po protu go wycinacie...

czyżbyście jednak pomimo zapewnień że jesteście niezależni od ''władzy'' nadal jej podlegali? ;)

to tak na koniec-wczoraj spędziłem troszkę czasu w bolesławieckiej ''srebrnej wieży'' ;)(wieżowiec )
kawa ma właściwości moczopędne więc ...rozumiecie...;)
a w toalecie NIE BYŁO MYDEŁKA!!!!!

więc proponuję :)

PROFILAKTYCZNIE ZAMKNĄĆ WIEŻOWIEC:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Niecierpek niezalogowany
11 marca 2020r. o 6:34
Ja tam widzę pozytywy tej sytuacji. Od kilku miesięcy nie można było się doprosić o uzupełnienie mydła pod prysznicem siłowni znajdującej się na Orce, a teraz "już" jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Szarłat niezalogowany
11 marca 2020r. o 6:43
trudno to nazwać sukcesem skoro piszesz ze trwało to ''kilka miesięcy'' :)

po zajęciach siłowych człowiek bywa zapocony a bez prysznica wejście do autobusu na przykład może rodzić pewien dyskomfort...;)

no ale super że już jest chociaż mydło...;)

ja w pracy też mam ...swoje...:)

zaraz jadę sprawdzić czy ktoś mi nie podpierdzielił ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.