Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus potwierdzony u pacjentki w Bolesławcu!
~~Brunatnoczarny Zimowit 14 marca 2020r. o 19:13
Młodzieży nic nie grozi :-). Urzędnik powiedział, że należy 2 tygodnie siedzieć w domu a niektórzy łykają to jako prawdę objawioną. Wirus nie zniknie. Czy wiesz co masz robić po tych 2 tygodniach kwarantanny czy czekasz co powie urzędnik ? Widzę, że urzędnik to wasz nowy "kapłan" :-). Kobieta, która zmarła w Polsce była chora na białaczkę, była po chemii i brała leki na obniżenie odporności. Czy urzędnik w swojej prawdomówności powiedział wam o tym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Cytryniec 14 marca 2020r. o 20:11
Mam pytanie czy osoba która była zarażona koronawirusem i została wyleczona może ponownie się zarazić i zachorować .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Szachownica 14 marca 2020r. o 20:14
~~Niebieskoszary Cytryniec napisał(a): Mam pytanie czy osoba która była zarażona koronawirusem i została wyleczona może ponownie się zarazić i zachorować .?


Tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Zimowit 14 marca 2020r. o 20:16
Zatrważające dane o wypadkach na drogach - aż 3700 ofiar dziennie z czego kilkanaście śmiertelnych. Czy kierowcy będą poddani kwarantannie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Cytryniec 14 marca 2020r. o 20:22
~~Brunatnoczarny Zimowit napisał(a): Zatrważające dane o wypadkach na drogach - aż 3700 ofiar dziennie z czego kilkanaście śmiertelnych. Czy kierowcy będą poddani kwarantannie ?

Tak ci co nie przeżyli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowa Szachownica 15 marca 2020r. o 9:12
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!