Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus: Nowe zachorowanie na Dolnym Śląsku
~Żółtobrązowa Jasnota niezalogowany
15 marca 2020r. o 20:44
Prosimy o info ile osób objętych kwarantanna lub izolacją jest w Bolesławcu i najbliższych okolicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Ułudka niezalogowany
15 marca 2020r. o 20:56
~Żółtobrązowa Jasnota napisał(a): Prosimy o info ile osób objętych kwarantanna lub izolacją jest w Bolesławcu i najbliższych okolicach



A jakie ma to znaczenie. Jak zadzwonię, że kaszlesz, masz gorączkę i nie chcesz się zgłosić do lekarza to zgodnie z linia partii zostaniesz zamknięty w brew swojej woli i faktom na przymusową kwarantannę. Ty i twoi najbliżsi.


Zmoderowano 15.03.2020 godz.21:01 - powód: spam przeklejony z innego wątku (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Złocień niezalogowany
15 marca 2020r. o 21:02
Nie wychodzić z domu unikać ludzi itp..... Co z zakładami pracy jak idę do pracy i mijam się ze 100 osobami to co jest ok? W firmie kaszlą i smarkają... Co mi to da że z domu nie mam wychodzić jak pracuje na 3 zm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoczarny Kiścień niezalogowany
15 marca 2020r. o 21:10
Ja mam stany podgoraczkowe 37.5 lub 37 i tak od kilku dni plus ból gardła, suchy kaszel, ból głowy, zmęczenie zadzwoniłam do swojej przychodni i powiedziano mi żebym leżała w domu i brała coś na przeziębienie i jakby się pogorszyło to zadzwonić do sanepidu... I nawet nie zaproponowano żadnego antybiotyku a wg mojej opinii to angina i tak męczę się 3dzien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Złocień niezalogowany
15 marca 2020r. o 21:12
Proszę pisać o zakładach pracy.... Tam wirus nie ma zasiegu? Bez wstrzymania zakładów siedzenie w domu jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
15 marca 2020r. o 21:25
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=16&p=115998#p115998
"Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid'em-19."

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Złocień niezalogowany
15 marca 2020r. o 21:47
Z domu nie wychodźcie unikajcie ludzi ale do pracy idźcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrązowa Dabecja niezalogowany
15 marca 2020r. o 22:07
To ta pani z artystycznej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.