Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital prosi o wsparcie
~Czerwonawy Starzec niezalogowany
16 marca 2020r. o 14:48
Najlepiej do TVP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1162
japimacho
16 marca 2020r. o 15:17
~Czerwonawy Starzec napisał(a): Najlepiej do TVP

A może by tak w końcu pieniądze za sprzedaż TVNu trafiły do budżetu państwa. Discovery zapłaciło ponad 14 mld dolarów, a my nie zobaczyliśmy z tego ani centa. Ile chorych można za tę kasę wyleczyć, ile szpitali wybudować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Gajowiec niezalogowany
16 marca 2020r. o 15:31
japimacho napisał(a):
~Czerwonawy Starzec napisał(a): Najlepiej do TVP

A może by tak w końcu pieniądze za sprzedaż TVNu trafiły do budżetu państwa. Discovery zapłaciło ponad 14 mld dolarów, a my nie zobaczyliśmy z tego ani centa. Ile chorych można za tę kasę wyleczyć, ile szpitali wybudować?


My tzn,kto ?
Puki co Jarosław Smoleński nie buduje ,może pożyczy radiomaryjnym ,dziadyga i tak kasy do grobu nie weźmie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwona Bylica niezalogowany
16 marca 2020r. o 15:42
6 zł jedna maska kosztuje.Zamiast na flache to wpłacamy kto może na maski itd ludzie przestańcie wytykać to czy tamto .Teraz są wyższe cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Porzeczka niezalogowany
16 marca 2020r. o 15:47
~Różowoczerwona Bylica napisał(a): 6 zł jedna maska kosztuje.Zamiast na flache to wpłacamy kto może na maski itd ludzie przestańcie wytykać to czy tamto .Teraz są wyższe cele.

Nie zapłacę ani grosza. Dochodowy na śmiesznie niskim poziomie, vat 23%, wszystkie plusy mnie omijają, zasiłków żadnych nie pobieram a w sytuacji kryzysowej mam jeszcze dofinansowywać szpitale? Gdzie jest państwo?

Na propagande, na rządowe taksówki podniebne, na rydzyka i świtę, na nagrody, które po prostu należą się ministrom pieniądze są. Wybraliście suwerenie taką władzę, to teraz płaczcie i płaćcie. Nie mój rząd, nie mój prezydent, ale moje pieniądze i od nich wara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Dziewięćsił niezalogowany
16 marca 2020r. o 16:00
A 2 miliony zł, to za mało ? Takie wnioski pisze się DO WOJEWODY nieudolny panie dyrektorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Niezapominajka niezalogowany
16 marca 2020r. o 16:03
~Różowoczerwona Bylica napisał(a): 6 zł jedna maska kosztuje.Zamiast na flache to wpłacamy kto może na maski itd ludzie przestańcie wytykać to czy tamto .Teraz są wyższe cele.


to prawda pomoc rzeczowa jestna miejscu o kase mozepostarac sie miasto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Pięciornik niezalogowany
16 marca 2020r. o 16:21
https://www.facebook.com/100002443276325/posts/2867475626677185/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza