Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wniosek radnych o wsparcie przedsiębiorców
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
18 marca 2020r. o 12:51
Bradzo dobrze. Bo car Romano to tylko promocję robi... a to powie ze fartuch uszyje a to w filmie o domisiu zagra.... Gdzie te fartuchy? a Moze Dyrektorek sam zostanie z tym tematem? moze pod Sąd na protest trzeba pojść? Bardzo proszę o infomrację jak wyglada szycie fartuchów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkarłatnoczerwona Krwawnica niezalogowany
18 marca 2020r. o 13:14
Ludzie, opanujcie się. Na jakość czas przestańmy na siebie pluć.

Jest wniosek trzeba go rozpatrzyć. Wali mnie to czy jest to polityczny, czy nie. Najważniejsi się przedsiębiorcy. Pójdźmy po rozum do głowy i w końcu na jakiś czas się zjednoczmy. Wszystkie ręce na pokład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Lantana niezalogowany
18 marca 2020r. o 13:32
Czekam na kroki Pana Prezydenta.Coś mało go interesuje los bolesławieckich przedsiębiorców .
Przed 3 laty wystąpiliśmy z prośbą o zwolnienie z podatku od nieruchomości ze względu na problemy finansowe firmy oraz moją ciężką chorobę .Odpowiedź brzmiała,cyt: Prezydent Miasta Bolesławiec, jako organ podatkowy, nie posiada kompetencji do zwalniania podatników od opłacania podatku od nieruchomości..Nie ważne ,że jestem przedsiębiorcą w tym mieście od 2001r,,płacę podatki,szkole młodocianych,a do tego bardzo poważnie choruję.Nic nie jest ważne...masz zapłacić, bo cyt: Sytuacja opisana w Pańskim piśmie nie spełnia ,żadnej z przesłanek tego zwolnienia w przepisach ustawy.Tak...Ustawy,nie człowiek,jego historia,zdrowie,życie,USTAWY...Ręce opadają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Serduszka niezalogowany
18 marca 2020r. o 13:46
Jakie ma znaczenie odroczenie, miasto i tak kasę swoją zabierze wcześniej czy później, a pracodawca nie odrobi straconych zarobków, czas jest najsłabiej wyceniony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Szarłat niezalogowany
18 marca 2020r. o 13:58
Co mi to da? W tym miesiącu nie zapłacę np. ZUS, w przyszłym też nie, a w kolejnym będę musiała zapłacić x3. Dziękuję, wolę nie narobić sobie takich zaległości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
18 marca 2020r. o 14:38
~~Izabelowy Szarłat napisał(a): Co mi to da? W tym miesiącu nie zapłacę np. ZUS, w przyszłym też nie, a w kolejnym będę musiała zapłacić x3. Dziękuję, wolę nie narobić sobie takich zaległości.


Alboś troll, albo nie czytasz uważnie. " umorzeniem odsetek, zmniejszenie stawek lub całkowite zawieszenie płacenia tego podatku "
Dla mnie jest to realna pomoc płacę kilkanście tys podatku, musze zwolnić ludzi, nie pracujemy. jeśli uwazasz że to nie pomoc to nie składasz wniosku. proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Zawilec niezalogowany
18 marca 2020r. o 16:11
Dobry ruch, kto zechce, skorzysta. Trzeba wykorzystać wszystkie narzędzia żeby gospodarka nie padła na ryj nawet jeśli ten podatek nie byłby wysok, ale w Bolesławcu mamy stawki maksymalne dopuszczane prawem. Zrezygnować z inwestycji czasem bzdurnych i bedzie kasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Szałwia niezalogowany
18 marca 2020r. o 18:38
Prosze zrezygnowac w tych trudnycz czasach z diet radnych kazdy okazuje mozliwą pomoc dla budzetu.Pokazcie co potraficie!!!Przyjaciela poznajemy w potrzebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.