Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz niepotrzebny komputer? Podaruj go!
~~Niebieskawozielona Lawenda niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:42
Osobą co dostała ode mnie komputer, poprosiłem ja żeby wystawiła komentarz że to odebrała, byłem go zamontować w domu . Nie ma Internetu i wystawiła komentarz przez moją komórkę czy coś w tym złego? Bo niki się zgadzają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Lawenda niezalogowany
6 kwietnia 2020r. o 20:53
Są dalej do oddania komputery stacjonarne. Już nie udostępniam komórki do pisania komentarzy, bo widzę że wszystko idzie przeciwko mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoruda Godecja niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 16:06
Bardzo dziękumy panu Adam Starego z serwisu komputerowego.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za komputer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Czosnaczek niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 17:18
Do wszystkich hejterów, o ile w ogóle kumacie, co to znaczy. Człowiek w dobie kryzysu pomaga ludziom, a wy nie mając lepszego pomysłu na własne życie, oczywiście naskakujecie na gościa, który nie dosyć że go ma, to jeszcze myśli o innych. Was może nie obchodzi, czy dzieci się uczą, czy nie, bo sami zapewne zalegacie w dziedzinie wykształcenia. Aczkolwiek, są ludzie, którzy starają się dbać o przyszłość swoich pociech. Jaka by nie była przyszłość tego świata, inteligentny więcej może zdziałać niż troglodyta. Poza tym pełno nie używanych komputerów i sprzętu wala się po piwnicach i poddaszach zbierając kurz i już nie będzie użyte przez obecnych właścicieli, nawet jak by chcieli, to nie mają umiejętności albo czasu by go reaktywować i wykorzystać, a tak nie dość że pozbywasz się zalegających gratów to jeszcze sprzęt idzie na dobry użytek.
Ja oddałem 5 skrzynek, a mój znajomy dostał lapka dla swego dzieciaka za free.
Moje zdanie jest następujące, nawet jeśli inicjator pomysłu odniesie jakąś korzyść, w co wątpię (bo prawdopodobnie dostaje same stare sprzęty) to niech mu na zdrowie idzie.
Ps. Podatek od darowizny ? na serio!!! ............ @#$%#^$%&^%&#@ Corona virusa podatki nie obchodzą.
Z POWAŻANIEM ŁUKASZ W.
A WSZYSTKIM HEJTEROM C>VIRUS W DU !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowy Czosnaczek niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 19:04
Panie Adamie,bardzo dzięki za laptopa.ROBI PAN TO,CZEGO INNYM się nie chce.Jest Pan super!!
Tak trzymać!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 kwietnia 2020r. o 21:27
Powyrzucałem. z tego wątku komentarze wynikające z frustracji, zawiści i prawdopodobnie zazdrości.
Jak ktoś nie umie docenić tego, zo Adam robi dla ludzi to niech się nie wypowiada, bo każdy komentarz, który nie będzie dotyczył sprzętu przekazanego lub do przekazania albo pomocy Adamowi poleci do kosza.
Pozdrawiam hejterów i życzę im dobrych snów o tym, że coś robią : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Rozpław niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 21:32
Dajcie sobie spokój. To i tak na jesień pi@rdolnie, bo nasz system finansowy tego nie udźwignie. Otwórz Adam sobie piwko i na luzaczku pi€rdol wszystko, i rób swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysa Szachownica niezalogowany
9 kwietnia 2020r. o 22:15
Nie wolno nic pisać. Żart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.