Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdejmują baner antyaborcyjny
~~Spopielały Ognik niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 15:45
~~Spopielały Zaślaz napisał(a): Kiedy zasłaniamy lady w mięsnym i zakazujemy reklam szynki?
Niedługo. Europosłanka Spurek uważa, że to teraz jest szczególnie ważne.


Chyba koniec świata blisko, bo ludzie zwariowali zupełnie. Prawa dla zwierząt, krowi feminizm, nie wolno przyciąć kotu pazurków (USA Nowy Jork) , ale należy zabijać dzieci. Przecież to dom wariatów. Najgorsze to, że wygląda na to, że wariatów więcej niż normalnych. A jak się im pokaże skutki ich działań, to krzyczą o estetyce!

Zmoderowano 02.04.2020 godz.17:16 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bluszcz niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 15:52
~Szarobłękitna Golteria napisał(a): Mieliśmy dobrą wypracowaną przed Laty przez ówczesny rząd, opozycję i KK Ustawę antyaborcyjną. Jak tylko PiS dorwał się do władzy, zaczęli grzebać w tym co nie trzeba. A państwowa tv puściła w świat jeden przekaz, ze przeciwnicy pisu chcą zabijać nienarodzone dzieci. I to jest efekt.


PiS nic nie robi w sprawie aborcji. A raczej robi - blokuje wszystkie zmian proponowane przez katolików, bo PiS jest partią lewicową. Czyli z definicji nie jest to partia wspierająca katolicyzm. Jak na lewicę przystało są cynicznymi oszustami i wykorzystują instrumentalnie Kościół. Inna sprawa, dlaczego Kościół daje się wykorzystywać. Pewnie dlatego, że znacząca część biskupów wygląda na niewierzących urzędników instytucji, a nie pasterzy ludzi wierzących.

Ale mam pytanie - co i komu przeszkadza w tym plakacie? Czy aborcja wygląda inaczej, zwłaszcza ta dzieci do 9 miesiąca życia? Czy ten plakat nie pokazuje prawdy? Czy prawda wam przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoniebieski Narcyz niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 15:57
Lubisz takie krwawe rzeczy oglądać, kręci cię to, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bluszcz niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 16:03
~Jasnoniebieski Narcyz napisał(a): Lubisz takie krwawe rzeczy oglądać, kręci cię to, prawda?


A jak nie oglądasz, to znaczy, że takich krwawych rzeczy nie robią? Lubisz, jak inni zabijają? Kręci cię to?
To, co napisałaś/eś to czysta hipokryzja. Własnie po to p[okazują, żeby tacy jak ty, wiedzieli co akceptują i jakie są tego skutki. W niektórych krajach w ramach kary za spowodowanie wypadku lub niebezpieczną jazdę ukarani muszą oglądnąć filmy i zdjęcia z wypadków śmiertelnych. Żeby zrozumieli swoją głupotę. Te banery spełniają podobna funkcję. Wiedz, co popierasz i jakie są tego skutki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
2 kwietnia 2020r. o 16:18
Skąd przyszło ci na myśl, że osoba, której odpowiedziałeś popiera to? Ludzie wrażliwi nie lubią patrzeć na takie rzeczy. Piszesz o karach. Dla kogo? Pięciolatek, który nie umie czytać będzie ukarany, ale za co? Może na zapas i będzie bał się lekarza i zastrzyku, a jak się skaleczy, to go nie uspokoisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 17:07
Idiotów nie brakuje. Dobrze, że ktoś poszedł po rozum do głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bluszcz niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 17:13
ela napisał(a): Skąd przyszło ci na myśl, że osoba, której odpowiedziałeś popiera to? Ludzie wrażliwi nie lubią patrzeć na takie rzeczy. Piszesz o karach. Dla kogo? Pięciolatek, który nie umie czytać będzie ukarany, ale za co? Może na zapas i będzie bał się lekarza i zastrzyku, a jak się skaleczy, to go nie uspokoisz.

Przyszło mi na myśl, że ta osoba popiera aborcję po tonie jej wypowiedzi. Ludzie wrażliwi albo są wrażliwi albo nie są. Jak są, to każda krzywda, niezależnie czy upubliczniona na zdjęciu czy nie, powinna wywoływać u nich taką samą reakcję - sprzeciw , współczucie i obrona krzywdzonych. "Wrażliwe" osoby o lewicowych poglądach głosują za aborcją i jej maksymalnym rozszerzeniem, ale nie chcą oglądać jej skutków. To jest wrażliwość? Czy hipokryzja?
Piszę nie o karach, a o pokazywaniu filmów i zdjęć w celu uświadomienia skutków działania. Każda kobieta przed dokonaniem aborcji powinna obowiązkowo zobaczyć film z przeprowadzania aborcji i zdjęcia dzieci po aborcji. Skoro to tylko zabieg, to dlaczego nie chcą tego oglądać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Zawciąg niezalogowany
2 kwietnia 2020r. o 17:19
~~Trawiasta Mina napisał(a): Idiotów nie brakuje. Dobrze, że ktoś poszedł po rozum do głowy.


Wiesz Falco ja tam mściwy nie jestem .życzę obrońcom życia po jednym dziecku .dziecku roślińce .
24 godz. katoliki na spinie ,ani chwili odpoczynku ,no ale dotacja od MATOŁusza 159 zł miesięcznie .
Życzę wam katoliki serdecznie ,nawet takich bliźniaków ,3 stówy za frico .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Centrum Kobiety w Bolesławcu