Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pielęgniarki pracują po 24h na dobę
~~Brunatna Rogownica niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 12:17
~Kasztankowa Maciejka napisał(a): Pracują tylko kontraktowe i to za zgodą tejże pielęgniarki. Nie ma przymusu pracy bo pielęgniarka, która jest "na kontrakcie" może nie przyjąć oferty kolejnego dyżuru.





PRZEPRASZAM, ALE CIĘŻKO ZROZUMIEĆ TEN TEKST...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ametystowa Jeżówka niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 12:20
Od czasu do czasu media informuja o zgonach przepracowanych "kontraktowych" pracowników.Wolałabym by Panie Pielęgniarki były wypoczęty.a nie pracowały po 48.Matrix sie rozrasta:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Zimowit niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 14:11
~~Brunatna Rogownica napisał(a):
~Kasztankowa Maciejka napisał(a): Pracują tylko kontraktowe i to za zgodą tejże pielęgniarki. Nie ma przymusu pracy bo pielęgniarka, która jest "na kontrakcie" może nie przyjąć oferty kolejnego dyżuru.





PRZEPRASZAM, ALE CIĘŻKO ZROZUMIEĆ TEN TEKST...


No ja nie jestem piel. kontraktową i pracowałam 48h... Większość pielęgniarek zatrudnionych na etat pracuje po 24 i 48.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowy Kosmos niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 14:33

"No ja nie jestem piel. kontraktową i pracowałam 48h... Większość pielęgniarek zatrudnionych na etat pracuje po 24 i 48." TO JAKIS DRAMAT.POTEM BEDZIE 72 A MOZE 96? TO TAK JEST WSPANIALE? Mamy prawdę medialna DYREKTORA i tą druga PRACOWNIKOW , dla lokalnych wladz która jest WYGODNIEJSZA?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarny Czosnaczek niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 15:58
Czy oddział zakazny ma personel by jeszcze funkcjonować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowy Agrest niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 18:56
Już chyba nie-wirus zbiera żniwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 kwietnia 2020r. o 20:25
Nieźle!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 kwietnia 2020r. o 20:36
Brakuje w tej całej sytuacji tego, żeby pielęgniarki zostały godziwie wynagrodzone za pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza