Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe wybory prezydenckie
~~Zgniłozielona Lantana 8 maja 2020r. o 7:13
~~Bura Calibrachoa napisał(a): dwoch stetryczalych nzczelnikow ustalilo wyborow nie ma demokracja pierwszej klasy

O cholera, dopiero poranek, a ty już (albo jeszcze) jesteś narąbany jak stodoła. Ogarnij się, człowieku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwy Szafirek 8 maja 2020r. o 12:39
Sasin to spierd.....koncertowo nawet opozycja by nie dała im rady tak popsuć plany jak wszechminister od aktywów . Gowin zachowuje się jak latawiec widocznie Jaro ma na niego taśmy albo jakieś kwity bo przystał na zgodę ha ha a teraz już tak nie będzie fajnie i mam nadzieję że Sasin osobiście z własnej kieszeni pokryje to co narobił , zmuszanie poczty do cudów wyciek danych obywateli i druk kart wyborczych nielegalnie .No zorganizował wszystko perfekt jak lot do Smoleńska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 8 maja 2020r. o 12:58
~Siwy Szafirek napisał(a): Sasin to spierd.....koncertowo nawet opozycja by nie dała im rady tak popsuć plany jak wszechminister od aktywów . Gowin zachowuje się jak latawiec widocznie Jaro ma na niego taśmy albo jakieś kwity bo przystał na zgodę ha ha a teraz już tak nie będzie fajnie i mam nadzieję że Sasin osobiście z własnej kieszeni pokryje to co narobił , zmuszanie poczty do cudów wyciek danych obywateli i druk kart wyborczych nielegalnie .No zorganizował wszystko perfekt jak lot do Smoleńska .

Są już wstępne wyliczenia samo wydrukowanie kart wyborczych to bagatela 10 MILIONÓW zł .Ta pryszczata buzia powinna zapłacić ze swoich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Hibiskus 8 maja 2020r. o 17:03
Kiedy to stado baranów zrozumie że jest hodowane w kulistej zagrodzie przez istoty o wyższej inteligencji (homo capensis) a politycy to marionetki i cały ten cyrk z wojnami, rewolucjami , ustrojami,wyborami i pandemiami jest przez nich zaplanowane i kierowane od tysięcy lat .I że aktualnie zaplanowano redukcję stada bo za bardzo się rozrosło ,więc każdy osobnik dostanie szczepionkę w cztery litery i po jakimś czasie opuści kulistą zagrodę z powodu jakiej kolwiek choroby.Ale stado baranów jest tempe i zaraz będzie beczeć że to jakaś teoria spiskowa.A beczcie sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowa Gazania 9 maja 2020r. o 13:04
Co za różnica, kiedy będą wybory ? I tak wygra Duda i wcale nie mówię że to źle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Jukka 9 maja 2020r. o 14:59
~Mahoniowa Gazania napisał(a): Co za różnica, kiedy będą wybory ? I tak wygra Duda i wcale nie mówię że to źle.


I tak wygra Hołownia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.