Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd znosi kolejne ograniczenia
~Dyniowa Funkia 14 maja 2020r. o 10:53
Wygaszaja plandemie przekręt 100 Lecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwona Niezapominajka 15 maja 2020r. o 10:30
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siny Suchodrzew 15 maja 2020r. o 20:50
Wywiad z niemieckim lekarzem dr Heiko Schoningiem o pandemii i koronawirusie
Każdy powinien to zobaczyć
https://youtu.be/w1YCk-w7rlo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Trzykrotka 16 maja 2020r. o 8:14
brak tlenu spowodowany noszeniem maseczki powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu ,mózg żeby prawidłowo funkcjonował musi mieć tlen czyty tlen,a do tego opryski z nieba i mamy efekt =zabijania polaków ,nie zapomnijmy o szczepionce śmierci którą na nas szykują,a 5g już działa i po cichu morduje nasze mózgi,pora pożegnać tych dobroczyńców.kwota wolna od podatków 18000 zł ,najniższa krajowa 4500 netto,paliwo 3,5 zł i przede wszystkim polski rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowy Nachyłek 16 maja 2020r. o 10:21
Maski to porażka. W pracy straszą naganami za ich brak. Głowa po ośmiu godzinach pęka. Na nic tłumaczenia. Dwie nagany i wypad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.