Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BÓG A COVID-19

~~Malinowy Suchodrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 19:42
Horus napisał(a):
~~Pąsowa Czereśnia napisał(a): Horus, poczytaj mało wiarygodne źródło jakim jest wpis w Wiki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koran

I nie pogrążaj się, bo aż przykro czytać. I sprawdź jak powstawały wszystkie święte księgi w erze kultury oralnej. PanM ci pomoże, bo zna historię świętych ksiąg Słowian :)


ty mnie tu do wiki nie odsyłaj bo ja wolę książki niż takie ''źródła''
czytałeś ''Jezus muzułmanin''?

nie?
więc pozostań ze swoją wiki...prawdę objawioną ...;)


Daj jakiegoś linka do tej książki. Nie mogę znaleźć a zaciekawiło mnie i przeczytałbym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:48
E napisał(a): Dobry wieczór.

PanM napisał(a): Zapominasz o modlitwie , wielu tu twierdzi że ona jest ponad wszystko.


PanieM, proszę się zastanowić.
Jestem katoliczką i mam poczucie humoru, ale takim "pismem obrazkowym" jestem zniesmaczona.
Jak wygląda modlitwa?
Stwórco, pozwól PanuM odnaleźć spokój w swoim sercu, cieszyć się zdrowiem, życiem i miłością w Rodzinie. Rozwijaj w Nim dar rady (podejmowanie właściwych decyzji) szczególnie...jeśli chodzi o ilość zakładanych tematów :D


Ja ze swej strony przyłączę się do modlitwy , choć wiadomo , że bliżej mi do apostazji , niż do KK ...

Stwórco , niech wszystkie Istoty we Wszechświecie będą szczęśliwe , szczególnie te , które w Ciebie nie wierzą :)

Mniej demotów Przemo :) Sztab ludzi pracuje nad kształtowaniem Twej ateistycznej świadomości , a Ty dajesz się wpuszczać w maliny .



Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:48
nie wiem czy jest w sieci...
sprawdzę ...ja ją miałem od znajomego...

nawet nie pamiętam autora ale jeśli chcesz -naprawdę chcesz -zadzwonię i zapytam o nazwisko autora...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Suchodrzew niezalogowany
5 listopada 2020r. o 19:56
Horus napisał(a): nie wiem czy jest w sieci...
sprawdzę ...ja ją miałem od znajomego...

nawet nie pamiętam autora ale jeśli chcesz -naprawdę chcesz -zadzwonię i zapytam o nazwisko autora...

Poszukam sam. Może znajdę o ile w ogóle jest,,,, Ale dzięki, Czegoś się dowiedziałem.Nie chodzi mi o książkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 19:59
a proszę bardzo ..
fajnie że CZEGOŚ się dowiedziałeś ...
zawsze powtarzam że warto się CZEGOŚ dowiadywać...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 listopada 2020r. o 20:51
Dyskusja o religii to śliski temat.
Katolicy są widoczni w mediach na każdym kroku. Kler bierze udział we wszystkich państwowych wydarzeniach. Korzystają z kilkunastomiliardowej dotacji rocznie .To jest ok. A wystarczy zadać im kilka pytań lub poprosić o wyjaśnienie niejasności zaraz wrzeszczą na cały kraj że nienawiść do kościoła że obraza uczuć i takie tam.
W tym wątku ja poddałem w wątpliwość sens modlitw o ratunek przed Covid - 19 bo wierni natychmiast oświadczyli że ich najwyższy dał im wolną wolę.
No to jak jest według was ? Pomaga czy nie pomaga bo nas podatników ta niepewność sporo kosztuje.[img=1604605914_dlcq6qo.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2020r. o 20:59
PanM napisał(a): Dyskusja o religii to śliski temat.

W tym wątku ja poddałem w wątpliwość sens modlitw o ratunek przed Covid


modlitwy są bezsensowne ...
skuteczne są zakupione u pana ''ksiendza'' obrazki ''chroniące przed covidem''

potwierdzają to rzesze ''wiernych''
mało skuteczne są te małe po ''zecie'' ...dużo skuteczniejsze są te po ''pięć zyli'' :]

udowodniono to naukowo :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 listopada 2020r. o 21:03
PanM napisał(a):
W tym wątku ja poddałem w wątpliwość sens modlitw o ratunek przed Covid - 19 bo wierni natychmiast oświadczyli że ich najwyższy dał im wolną wolę.


Ja Pana mało rozumiem i z każdym dniem rozumiem coraz mniej :D
Co ma wolna wola do modlitw o zdrowie?
Tak łopatologicznie proszę mi to wytłumaczyć, żebym miał minimalną chociaż szansę na zrozumienie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza