Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~wyborca niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 8:20
Kiedy słucham ostatnich wystąpień truposza Kaczyńskiego, to tak jakbym przeniósł się do Niemiec lat 30, ZSRR ery stalinowskiej czy Ruandy przed rzezią Tutsi...
Tak to wygląda. Dobrnęliśmy do ściany. Ten system trzeba kończyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dożywocie dla pisowskich bandytów niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 8:43
Wszystko wiadomo. Znamy ostatnie pytanie referendalne https://wiadomosci.wp.pl/wszystko-wiadomo-znamy-ostatnie-pytanie-referendalne-6930384333814528a

Idiotyczne pytanie. Tragedia rząd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ot co niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 10:14
~~wyborca napisał(a): Kiedy słucham ostatnich wystąpień truposza Kaczyńskiego, to tak jakbym przeniósł się do Niemiec lat 30, ZSRR ery stalinowskiej czy Ruandy przed rzezią Tutsi...
Tak to wygląda. Dobrnęliśmy do ściany. Ten system trzeba kończyć.

Weber bliski twemu sercu
idź precz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Scewola niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 12:09
który forumowy piSSior mi odpowie jak to jest z tym murem na granicy z Białorusią?
bo dzisiaj czytałem że jest ''wuja'' warty i się nie sprawdza...;D
a skoro tak na po ''wuja'' wywalono tam kasę?...wychodzi na to że postawiono go pod ''publiczkę''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 12:38
~~Ciemnokasztanowa Scewola napisał(a): który forumowy piSSior mi odpowie jak to jest z tym murem na granicy z Białorusią?
bo dzisiaj czytałem że jest ''wuja'' warty i się nie sprawdza...;D
a skoro tak na po ''wuja'' wywalono tam kasę?...wychodzi na to że postawiono go pod ''publiczkę''

Ci co mieli zarobić to zarobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Scewola niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 12:42
dobrze piszesz...;D
cały ten piSSdzielski układ ''awuesowsko -solidaruchowo - pislamski'' powinien za to zapłacić...;D

ot kolejny piSSowski bubel...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Scewola niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 13:04
~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnokasztanowa Scewola napisał(a): który forumowy piSSior mi odpowie jak to jest z tym murem na granicy z Białorusią?
bo dzisiaj czytałem że jest ''wuja'' warty i się nie sprawdza...;D
a skoro tak na po ''wuja'' wywalono tam kasę?...wychodzi na to że postawiono go pod ''publiczkę''

Ci co mieli zarobić to zarobili.

a popatrz na to...
''Rosyjski bombowiec zbliżał się do terytorium Holandii. Do incydentu doszło w poniedziałek o godzinie 7:19. Jak przekazało holenderskie ministerstwo obrony, poderwano myśliwce F-16, które pełnią służbę w ramach NATO.

NATO uruchomiło tzw. alarm szybkiej reakcji ''
a do nas wleciała sobie rakietka ,później śmigłowce i nie tylko nie było alarmu a nawet o tym nie wiedzieli ...;D
gdyby nie jakaś amazonka o rakiecie była by cisza ...gdyby nie ludzie o śmigłowcach też chcieli milczeć...

a tymczasem ''płaszczak'' jeździ sobie pikniki i na defilady ...
sprawdza się jedno ...''h...d....i kamieni kupa'' w tym całym MON-ie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbertvof niezalogowany
14 sierpnia 2023r. o 13:09

[url=https://wehacker.net/hack-wechat-android]Hack WeChat on Android [/url] - WeChat Messenger Spy App, Spyware for hacking WeChat online
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza