Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Szarobrunatna Niezapominajka niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 16:41
~~Brązowopłowy Sumak napisał(a): słuszny krok...
a może jako że ''wybory'' zatrudnić czasowo w trybie wyborczym albo ''bez trybu'' ;D jakiegoś ''męża zaufania''?
niech to wszystko trzyma krótko ''za ryj''
tak tylko pytam...


Swoją starą możesz trzymać krótko za ryj.
Marzą wam się komunistyczne metody.
Redaktorek myśli że jak bedzie lizał d... tewa łenowi to mu coś z tego skapnie.
Już mnie raz zablokował jak podałem linka do kłamstw te wa ł enu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Niezapominajka niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 16:42
~~Szarobrunatna Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowopłowy Sumak napisał(a): słuszny krok...
a może jako że ''wybory'' zatrudnić czasowo w trybie wyborczym albo ''bez trybu'' ;D jakiegoś ''męża zaufania''?
niech to wszystko trzyma krótko ''za ryj''
tak tylko pytam...


Swoją starą możesz trzymać krótko za ryj.
Marzą wam się komunistyczne metody.
Redaktorek myśli że jak bedzie lizał d... tewa łenowi to mu coś z tego skapnie.
Już mnie raz zablokował jak podałem linka do kłamstw te wa ł enu.


I żeby nie było że jestem pisowcem bo to ta sama banda złodziei i oszustów myśląca tylko o własnych korzyściach z koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Sumak niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 17:35
nie piSSowec i nie peowiec...
musi być kukizowiec...;D

ojej ...bidulek ...zablokowali go i tu ''jojczy'' ;D
mnie też zablokowali dostęp do nicka i nie ''jojczę '' jak ty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak patriota niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 17:36
15 sierpnia władza PiSS POchwali się głównie czołgami Leopard.
Nie dość że kupionymi za PO co to w dodatku niemieckimi

Jak pech to pech

Nie wyszedł plan wypożyczenia F-35, i przemalowania ich tylko na potrzeby tego propagandowego teatrzyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Sumak niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 17:40
no dobra...wystarczy o tych ''wyborach'' bo inne ciekawe rzeczy dzieją się nawet nie tak daleko a w sumie te same co u nas...
właśnie opublikowano potwierdzenie że posypały się na Ukrainie dymisje za korupcję ...
ciekawe że u nas łapówkarze i oszuści nadal bezkarni...;D

podano też do wiadomości że Ukraina straciła 150000 żołnierzy...
zastanawia to liczba jak porównamy ją z ogólnym stanem osobowym armii Ukrainy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Sumak niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 17:42
~~Polak patriota napisał(a): 15 sierpnia władza PiSS POchwali się głównie czołgami Leopard.
Nie dość że kupionymi za PO co to w dodatku niemieckimi

Jak pech to pech

Nie wyszedł plan wypożyczenia F-35, i przemalowania ich tylko na potrzeby tego propagandowego teatrzyku


za to nad placem defilad przeleci milion dronów szalonego Antonia....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 18:59
~~Brązowopłowy Sumak napisał(a): nie piSSowec i nie peowiec...
musi być kukizowiec...;D

ojej ...bidulek ...zablokowali go i tu ''jojczy'' ;D
mnie też zablokowali dostęp do nicka i nie ''jojczę '' jak ty...


Mylisz się . Kukiz to sprzedawczyk bez kręgosłupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hex77 niezalogowany
13 sierpnia 2023r. o 23:57
~~Czy wiesz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~aa napisał(a): Ja haratam w gałę to nie wiem czy będę mógł głosować.? A dziadek pali cygara to też nie będzie mile widziany -lepiej żeby został w domu.

Czy wiesz że wybory to demokratyczny system wyrażania swoich opinii ?
Czy wiesz że ten co głosuje inaczej niż ty nie jest twoim wrogiem a ma tylko inne poglądy ?
Czy uważasz że tylko ty i twoje poglądy są słuszne i jedyne ?.
Skoro jesteś wrogiem Niemiec nie kupuj nic co Niemieckie. Nie przekraczaj Niemieckiej granicy .Wystąp o delegalizację waluty ojro.

Tu nie chodzi o jakieś banalne różnice poglądów politycznych, lecz o to, czy jest się Polakiem-patriotą, czy zdrajcą własnej ojczyzny, bo tylko tak można interpretować wrogą Polsce działalność PO. A do Niemiec oczywiście że nie muszę jechać, ani kupować ich towarów, ale mam prawo nazywać po imieniu antypolską politykę i nastawienie niemieckich partii, łącznie z AfD. Twój wpis świadczy tylko o twojej ignorancji albo o byciu po stronie wrogów Polski. Jeśli to tylko brak wiedzy, to polecam śledzenie portali prawicowych, a nie TVN czy Gazety wyborczej. Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.