Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 5:08
Wczoraj Morawiecki mówił, że całkowite zakazanie aborcji było błędem, dzisiaj chce przywracać in vitro, a jutro , razem z Kaczyńskim weźmie udział w paradzie równości.Pojutrze rozprawi się z Kościołem i zerwie konkordat, a Episkopant odeśle do Watykanu. A jak się nie uda to będzie wina Tuska.
Obrzydliwa postać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 7:05
~~Jurek napisał(a): Wczoraj Morawiecki mówił, że całkowite zakazanie aborcji było błędem, dzisiaj chce przywracać in vitro, a jutro , razem z Kaczyńskim weźmie udział w paradzie równości.Pojutrze rozprawi się z Kościołem i zerwie konkordat, a Episkopant odeśle do Watykanu. A jak się nie uda to będzie wina Tuska.
Obrzydliwa postać.


Pielęgniarka obudziła …?
leki zapomniałeś wziąć …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
21 listopada 2023r. o 7:20
czytać co wygaduje ten notoryczny kłamca i oszust matoł-usz może budzić dwojakie odczucia...
od wściekłości po rozbawienie...wszystko zależy od tego na jakiego człowieka i z jakim charakterem to trafi...
nie przypominam sobie sytuacji by kiedykolwiek ten oszust lub ta polityczna szuja za jaką mam od lat mkkwacza , mnie wyprowadzili z równowagi...
pomimo ich afer i oczywistych ''przekrętów'' zawsze to brałem na ''chłodno''
i tu przychodzi mi na myśl jeszcze trzecia grupa ludzi...nie tych co się wściekają lub bawią a tych którzy pieją z zachwytu nad tym co wyprawia ta złodziejska klika...
i tych określam jako oszołomów lub po prostu głupców...
bo jak określać tych którzy w kontekście przerżniętych wyborów nadal wierzą w ''misję'' matoł-usza i jego ''umiejętności stworzenia koalicji''? ...jak inaczej określać ludzi którzy udają że nie widzą w co gra ''budyń''?
po co teraz parcie na powoływanie nowych ''ministrów'' skoro wiadomo jak to się skończy ?...sprawa jest oczywista...kasa z odpraw...przykładem ostatnim jest powołanie na coś tam tego ''szczyla'' Patkowskiego...
jestem wręcz przekonany o tym że za kilka dni będziemy czytać o ''odprawach'' ludzi którzy swój ''urząd'' sprawowali kilka lub kilkanaście dni...i tylko o to chodzi...
nikt jakby nie zauważa tego że piSSdzielcy stosują dzisiaj taktykę ''wypalonej ziemi'' ...stąd powstawanie na szybkiego kolejnych instytutów, zmiany umów pisane ''na kolanie '' byle szybko ,byle dać swoim jakieś gwarancje na przetrwanie ...
a cały ten ''balast'' przejmą ci którzy przyjdą po nich i wtedy nastąpi to co jest oczywiste...wycie piSSdzielców że nie dają rady ...
bo oni zakrzyczą to że tej ''stajni Augiasza'' jaką zostawili po sobie nie sposób będzie posprzątać w tydzień czy miesiąc...
mam tylko nadzieję że będą sprawy które na drodze jakichś ustaw będzie można ''wyprostować'' czyli po prostu wyrzucić do kosza ...
czas pokaże wszystko ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
21 listopada 2023r. o 7:24
oho...czyżby forumowy ''lekarz '' się obudził?....;D
na szczęście ja obywam się bez ''leków'' ale bez kawy już nie ..dlatego właśnie piję ...

a skoro o lekach mowa ...kiedyś oglądałem super horror o doktorze Chichocie a ten miał powiedzenie-''lekarzu lecz się sam'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
21 listopada 2023r. o 7:25
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): oho...czyżby forumowy ''lekarz '' się obudził?....;D
na szczęście ja obywam się bez ''leków'' ale bez kawy już nie ..dlatego właśnie piję ...

a skoro o lekach mowa ...kiedyś oglądałem super horror o doktorze Chichocie a ten miał powiedzenie-''lekarzu lecz się sam'' ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 8:48
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): czytać co wygaduje ten notoryczny kłamca i oszust matoł-usz może budzić dwojakie odczucia...
od wściekłości po rozbawienie...wszystko zależy od tego na jakiego człowieka i z jakim charakterem to trafi...
nie przypominam sobie sytuacji by kiedykolwiek ten oszust lub ta polityczna szuja za jaką mam od lat mkkwacza , mnie wyprowadzili z równowagi...
pomimo ich afer i oczywistych ''przekrętów'' zawsze to brałem na ''chłodno''
i tu przychodzi mi na myśl jeszcze trzecia grupa ludzi...nie tych co się wściekają lub bawią a tych którzy pieją z zachwytu nad tym co wyprawia ta złodziejska klika...
i tych określam jako oszołomów lub po prostu głupców...
bo jak określać tych którzy w kontekście przerżniętych wyborów nadal wierzą w ''misję'' matoł-usza i jego ''umiejętności stworzenia koalicji''? ...jak inaczej określać ludzi którzy udają że nie widzą w co gra ''budyń''?
po co teraz parcie na powoływanie nowych ''ministrów'' skoro wiadomo jak to się skończy ?...sprawa jest oczywista...kasa z odpraw...przykładem ostatnim jest powołanie na coś tam tego ''szczyla'' Patkowskiego...
jestem wręcz przekonany o tym że za kilka dni będziemy czytać o ''odprawach'' ludzi którzy swój ''urząd'' sprawowali kilka lub kilkanaście dni...i tylko o to chodzi...
nikt jakby nie zauważa tego że piSSdzielcy stosują dzisiaj taktykę ''wypalonej ziemi'' ...stąd powstawanie na szybkiego kolejnych instytutów, zmiany umów pisane ''na kolanie '' byle szybko ,byle dać swoim jakieś gwarancje na przetrwanie ...
a cały ten ''balast'' przejmą ci którzy przyjdą po nich i wtedy nastąpi to co jest oczywiste...wycie piSSdzielców że nie dają rady ...
bo oni zakrzyczą to że tej ''stajni Augiasza'' jaką zostawili po sobie nie sposób będzie posprzątać w tydzień czy miesiąc...
mam tylko nadzieję że będą sprawy które na drodze jakichś ustaw będzie można ''wyprostować'' czyli po prostu wyrzucić do kosza ...
czas pokaże wszystko ...


Najważniejsze trzy słowa które można uznać
za ciekawe „czas pokaże wszystko”….
z zaciekawieniem będę czytał Janusz twoje wpisy po objęciu władzy ( co uważam jest nieuniknione) przez Tuska , o rozmachu tych rozliczeń , o nawałnicy przesyłanych spraw do prokuratury , a prawdopodobnie najbardziej używanym tłumaczeniem niewywiązywania się z obietnic wyborczych będzie metoda spychania na poprzedników… życie ..
Czas pokaże wszystko….!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Złocień niezalogowany
21 listopada 2023r. o 9:01
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): czytać co wygaduje ten notoryczny kłamca i oszust matoł-usz może budzić dwojakie odczucia...
od wściekłości po rozbawienie...wszystko zależy od tego na jakiego człowieka i z jakim charakterem to trafi...
nie przypominam sobie sytuacji by kiedykolwiek ten oszust lub ta polityczna szuja za jaką mam od lat mkkwacza , mnie wyprowadzili z równowagi...
pomimo ich afer i oczywistych ''przekrętów'' zawsze to brałem na ''chłodno''
i tu przychodzi mi na myśl jeszcze trzecia grupa ludzi...nie tych co się wściekają lub bawią a tych którzy pieją z zachwytu nad tym co wyprawia ta złodziejska klika...
i tych określam jako oszołomów lub po prostu głupców...
bo jak określać tych którzy w kontekście przerżniętych wyborów nadal wierzą w ''misję'' matoł-usza i jego ''umiejętności stworzenia koalicji''? ...jak inaczej określać ludzi którzy udają że nie widzą w co gra ''budyń''?
po co teraz parcie na powoływanie nowych ''ministrów'' skoro wiadomo jak to się skończy ?...sprawa jest oczywista...kasa z odpraw...przykładem ostatnim jest powołanie na coś tam tego ''szczyla'' Patkowskiego...
jestem wręcz przekonany o tym że za kilka dni będziemy czytać o ''odprawach'' ludzi którzy swój ''urząd'' sprawowali kilka lub kilkanaście dni...i tylko o to chodzi...
nikt jakby nie zauważa tego że piSSdzielcy stosują dzisiaj taktykę ''wypalonej ziemi'' ...stąd powstawanie na szybkiego kolejnych instytutów, zmiany umów pisane ''na kolanie '' byle szybko ,byle dać swoim jakieś gwarancje na przetrwanie ...
a cały ten ''balast'' przejmą ci którzy przyjdą po nich i wtedy nastąpi to co jest oczywiste...wycie piSSdzielców że nie dają rady ...
bo oni zakrzyczą to że tej ''stajni Augiasza'' jaką zostawili po sobie nie sposób będzie posprzątać w tydzień czy miesiąc...
mam tylko nadzieję że będą sprawy które na drodze jakichś ustaw będzie można ''wyprostować'' czyli po prostu wyrzucić do kosza ...
czas pokaże wszystko ...


Najważniejsze trzy słowa które można uznać
za ciekawe „czas pokaże wszystko”….
z zaciekawieniem będę czytał Janusz twoje wpisy po objęciu władzy ( co uważam jest nieuniknione) przez Tuska , o rozmachu tych rozliczeń , o nawałnicy przesyłanych spraw do prokuratury , a prawdopodobnie najbardziej używanym tłumaczeniem niewywiązywania się z obietnic wyborczych będzie metoda spychania na poprzedników… życie ..
Czas pokaże wszystko….!!!



a kiedy ja pisałem inaczej? ..będziesz czytał z zaciekawieniem moje wpisy?...cieszy mnie to bo i ja twoje czytam...
muszę jednak stwierdzić że są przewidywalne...zresztą twój powyższy wpis ilustruje to co tak naprawdę myślisz i czego już teraz oczekujesz...
przecież już następnego dnia oczekiwałeś spełnienia obietnicy o kasie z KPO...jakbyś sam nie wiedział czym jest kampania wyborcza i jakim prawami i ''skrótami myślowymi'' się kieruje...
ale to dla ciebie Jurek i dla tych którzy są z twojego szeregu to była ''brzytwa'' której się kurczowo chwyciliście...
Jurek ja już teraz wiem czym to się skończy...każde uchylenie immunitetu i skierowanie do sądu jakiejś sprawy ty nazwiesz ''polityczną zemstą'' ;D
czas pokaże ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
21 listopada 2023r. o 11:45
https://wolnemedia.net/gaza-odessa-donieck-etapy-ludobojstwa/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza