Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Amarantowy Sadziec niezalogowany
24 maja 2024r. o 17:16
~~gi7t97869 napisał(a): ???????????????????????????????????????????????? ;D

to u góry to pomyłeczka...;D
klikło mi się w jakieś ustawienia klawiatury

sorki memorki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirkowy Blawatek niezalogowany
24 maja 2024r. o 17:55
Nie tłumacz się,
aha a byłeś nad boberkiem? boberki są?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:00
Byłem. Widziałem jak biegałeś na golasa za jakąś starszą kobietą. Śmiesznie to wyglądało jak ci ten korniszonek fajtał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:10
Aaaas to Yogi był i nie biegał tylko kopał wilcze dołki:) Ponoć to dobra inwestycja, no wiesz taka przyszłościowa:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:39
Nie tłumacz się . Dwie małolatki darły z niego łacha mówiąc mu z czym do ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
24 maja 2024r. o 18:45
w sprawie Jarosława Kaczyńskiego zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury za sprawczość kierowniczą. Co więcej, do prokuratury mają także trafić zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego premiera Mateusza Morawieckiego, marszałek Sejmu IX kadencji Elżbietę Witek, byłego ministra aktywów państwowych Jacka Sasina, byłego szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego, a także byłe kierownictwo Poczty Polskiej i Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Sadziec niezalogowany
24 maja 2024r. o 19:00
Filks do kaczora...
gdybym ja powiedziała co o pomyślę to już kilkukrotnie chodził by pan zadbać o higienę...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
25 maja 2024r. o 5:57
Ta cała banda od oszczanego gejaja z Żoliborza to zwykli złodzieje, którzy na każdym kroku szukali jak wyprowadzić publiczne pieniądze do swoich kieszeni. Bezczelne typy kreują się jeszcze na patriotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.