Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~8 gwiazdk niezalogowany
15 lipca 2024r. o 9:41
~~Frends in dick napisał(a): Duda zaorał urząd prezydenta

Po tych kalumniach jakie ten pisowski aparatczyk głosi publicznie jako prezydencik rząd powinien ograniczyć kancelarii prezydenta subwencje do minimum ,czyli zagłodzić tych szkodników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gangusi niezalogowany
15 lipca 2024r. o 17:16
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymuje Marcina Romanowskiego. "Właśnie trwają czynności" - przekazał Wirtualnej Polsce w wiadomości Bartosz Lewandowski, pełnomocnik posła. Według nieoficjalnych informacji WP poseł PiS na działania służb oczekiwał wraz z kamerami telewizji Republika.

Ziobro będziesz następny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Historyk niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:15
Obajtek zarabiał w Pcimiu 3,5 tysiąca zł a kupował działki po 400 tys zł jak wpadło CBA i chcieli go aresztować! Szybko zapisał się do PIS i stal się Obajtek wszystko może a prokuratura Ziobry przymknęła oko na jego przekręty! I tak zaczęła się kariera mafiozy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 6:06
''Na miejscu obecni byli przeciwnicy PiS. Zaznaczali, że wartość tabliczki przekracza 1 tys. zł, a to oznacza, że jej zniszczenie nie będzie wykroczeniem, a przestępstwem.

— Panie pośle, nie wiem, co pan chce robić, mam nadzieję, że nie ma pan zamiaru dokonać żadnego czynu, który może być uznany za czyn zabroniony — powiedział do Kaczyńskiego policjant.

— Pan żartuje. A to nie jest czyn zabroniony? — pytał Kaczyński, wskazując na wieniec i tabliczkę.

— Nie wiem. Są wyroki sądów, które mówią, że nie jest. Jeżeli uważa pan, panie pośle, że tak jest, może pan złożyć zawiadomienie do prokuratury — odpowiedział policjant.

— Ja nie widzę powodu, żebym miał takie coś tolerować — powiedział Kaczyński. — Panie pośle, jeżeli pan coś zrobi, zostanie sporządzona stosowna dokumentacja — kontynuował policjant.
Dostępu do tabliczki wieńca, blokowała kobieta w koszulce z symbolem Unii Europejskiej. Zaczęła się przepychanka.
— Panie pośle, bardzo pana proszę — apelował do Kaczyńskiego policjant''

zamiast pałą po plecach to ''bardzo pana proszę''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
16 lipca 2024r. o 6:41
Pis gorszy od nazistòw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 8:22
''Zbigniew Ziobro w mocnym wpisie zwrócił się do premiera Donalda Tuska! „Tobie nie na prawdzie zależy, ale na całkowitym zniszczeniu opozycji. Jesteś opętany zemstą i sięgniesz po każdą niegodziwość, złamiesz każde prawo, by tej zemsty spróbować dokonać''

''zero'' ...przestań pieprzyć...
to ty kapusiu jeszcze w szkole biegałeś z dyktafonem i nagrywałeś kolegów...
to ty opętany zemstą latami ''tropiłeś '' lekarzy leczących twojego ojca...
to ty chroniłeś swoich kolesi okradających państwo i za to powinieneś odpowiadać karnie...

kto jak kto ale ty powinieneś wiedzieć co to jest sprawstwo koincydentalne...
więc siedź dalej w swojej norze i nie strasz ,nie strasz bo się ...wiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tuman niezalogowany
16 lipca 2024r. o 8:32
To niedorzeczne, że skupiamy się na granicy Ukrainy. Szczerze, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co stanie się z Ukrainą — przekonywał w rozmowie z prorepublikańskim Real America's Voice viceprezydent Trumpa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 8:42
myślę że tego typa nie obchodzi i to co stanie się z Polską...
tak jak mnie nie obchodzi to gdzie u ''yankee'' pojawi się kolejny przypadek strzelaniny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza