Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
27 lipca 2024r. o 7:59
~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.



to nie jest ''twoje zdanie''...;D
to jest można rzec -zdanie piSSdzielca..
warto o tym wspomnieć...HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
27 lipca 2024r. o 8:22
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.



to nie jest ''twoje zdanie''...;D
to jest można rzec -zdanie piSSdzielca..
warto o tym wspomnieć...HAHAHAHAHAHA



Pękła tama na zbiorniku Kialimskoje w Rosji. W strefie powodziowej znalazło się pięć miejscowości. Niedługo później wprowadzono stan wyjątkowy. Mieszkańcy opublikowali nagrania przedstawiające skalę żywiołu.

JANUSZ , MOŻE BYŚ JAKĄŚ ZBIÓRKĘ NA POMOC DLA SWOICH KRAJAN ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
27 lipca 2024r. o 8:24
A kto by tu chciał wierzyć takim Lucjanom ? Oni nie potrafią myśleć samodzielnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
27 lipca 2024r. o 8:33
~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.



to nie jest ''twoje zdanie''...;D
to jest można rzec -zdanie piSSdzielca..
warto o tym wspomnieć...HAHAHAHAHAHA


Pękła tama na zbiorniku Kialimskoje w Rosji. W strefie powodziowej znalazło się pięć miejscowości. Niedługo później wprowadzono stan wyjątkowy. Mieszkańcy opublikowali nagrania przedstawiające skalę żywiołu.

JANUSZ , MOŻE BYŚ JAKĄŚ ZBIÓRKĘ NA POMOC DLA SWOICH KRAJAN ???

a może ty ogłoś zbiórkę na jakimś portalu u swoich krajan że potrzebujesz kasy na leczenie ?
po co mnie zaczepiasz?...kumpla szukasz?
jeśli tak to źle trafiłeś...;D


a co tam u twoich krajan?...bo chodzą słuchy ze mają dosyć tego by kiedy ich ''zielony ludzik'' z koleżkami nabija sobie kasę twoi krajanie mają problemy z żarciem , prundem a nawet wodą...
chcą końca tej wojny nawet kosztem Krymu...;D
czyli cienko kwiczą ci twoi krajanie ...więc ty jako wierny ich ''sługa'' oddaj im ostatni a koszulę ...;D

a ja tymczasem jadę do STS-u...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niedawny znajomy niezalogowany
27 lipca 2024r. o 8:46
~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.


Jak można tak kłamać w żywe oczy? Nie wstyd ci Lucjan? Ty masz w sobie chociaż odrobinę wstydu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:14
~~niedawny znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.


Jak można tak kłamać w żywe oczy? Nie wstyd ci Lucjan? Ty masz w sobie chociaż odrobinę wstydu?


A co nie torturują światłem w Tuskowych więzieniach ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:17
Tak torturują jak ty wyrażasz to swoje zdanie oszuście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
27 lipca 2024r. o 10:25
~~Lucjan napisał(a): Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów.


przypisywanie sobie czyichś słów nie zrobi z ciebie inteligenta a stawia cię tylko w pozycji oszusta i ...złodzieja...;D
brakuje odwago by się do tego przyznać?...no to wyjaśnienie...
"Pisałem ostro na Nowogrodzką". Czy Kaczyński przeczytał list od starszego fana (86+)?

Grzegorz Wysocki
27.07.2024 07:18

Nie ma ostatnio Kaczyński szczęścia do listów. Jak nie ujawnienie listu do Zbigniewa Ziobry o Funduszu Sprawiedliwości, to w "Do Rzeczy" starszy pan, wierny wyborca PiS-u, wspomina swój ostry mail słany do Prezesa - pisze Grzegorz Wysocki w felietonie dla Gazeta.pl.

''....Szostak nie zgadza się z Ardanowskim, a mianowicie - przedterminowe wybory. Starszy pan ostro piszący na Nowogrodzką jest przekonany, że do takich wyborów jak najbardziej dojdzie: "Coraz gorsze wyniki finansowe rządów tej koalicji, wzrost cen i inflacji, masowe zwolnienia, czyli bezrobocie, tortury aresztowanych niewinnych ludzi, coraz ostrzejsza walka z Kościołem (który niestety milczy), coraz ostrzejsza pedagogika wstydu (cacus Muzeum II Wojny Światowej), jawna promocja aborcji i homoseksualnych związków małżeńskich, niezadowolenie na wsi, zmniejszenie wsparcia dla wojska itd. spowodują, że - moim zdaniem - już na jesieni sytuacja sama dojrzeje do przedterminowych wyborów".

Tak zdecydowane słowa, tak żarliwa polemika ze "zdradzieckim" Ardanowskim oraz tak piękny, choć gorzki optymizm ze strony pana Tadeusza (86+) powinny - moim zdaniem - spowodować, że tym razem Prezes odpowie swojemu wiernemu wyborcy. ''

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza