Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Celozja pospolita niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 13:47
Przecież te jego zrzuty sparaliżują pracę miejscowej Policji na długie miesiące. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 16:27
pisowców można porównać do putnia. Obie zarazy ciężko wyplenić ale da się i trzeba to zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonimowy Czosnek niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 20:16
W Zjednoczonej Prawicy nie kradł chyba tylko kot prezesa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pablo niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 5:02
O krawacie prezesa słów kilka...

Wielu z nas dość trywialne podeszło do "tematu męskiego zwisu" prezesa PiS.

A to ktoś napisał, że fleja. A to ktoś inny, że wstyd. To moi drodzy już wiemy. Kaczyński mistrzem wybiegów dla modeli nigdy nie był. Jego sprawa.

Osobiście mam w poważaniu to, jak on wygląda. Dla mnie Jarosław może chodzić w worku po kartoflach, przyodziany w buty z łyka i czapkę kolejarza.
Intryguje coś innego.

Były car Polski porusza się zwykle otoczony ochroną i tabunem współpracowników. I zobaczcie, że żaden z tych ludzi nie miał odwagi wskazać Słońcu Bałtyku, że nosi krawat zawiązany za lewą stronę... Żaden.

To zaś pokazuje, że najbliższa ekipa wodza to grupa pozbawiony g własnego zdania i odwagi lizusów. Takich, którzy widząc nawet gołe pośladki cara, wystające przez dziurę w spodniach, wznosiliby okrzyki na cześć gustu ich właściciela.

Stąd wypływa prosty wniosek: Polską przez osiem lat rządził tyran otoczony ludźmi bez właściwości.

Potwierdza się tu zarówno bajka o nowych sztach cesarza, jak i wnioski płynące z lektury biografii Stalina, Hitlera, Mao czy wreszcie aktualnego i swojskiego Trumpa.
Oni także uwielbiali pacynki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wera niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 6:53
Jak ja słyszę złodziei z trzeciej nogi co stoi za nimi WSI i tych patoli z PO co kradną co popadnie to niedobrze mi się robi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 7:19
~~Wera napisał(a): Jak ja słyszę złodziei z trzeciej nogi co stoi za nimi WSI i tych patoli z PO co kradną co popadnie to niedobrze mi się robi!

Teraz niedobrze ci się robi? A złodziejskie praktyki przez ostatnie lata rządów pis nie przyprawiały cię o mdłości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika z Harvard University niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:48
~~Wera napisał(a): Jak ja słyszę złodziei z trzeciej nogi co stoi za nimi WSI i tych patoli z PO co kradną co popadnie to niedobrze mi się robi!


A w ciąży to ty czasem nie jesteś , domyślasz się z kim , czy czarna dupa ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:53
~~Monika z Harvard University napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wera napisał(a): Jak ja słyszę złodziei z trzeciej nogi co stoi za nimi WSI i tych patoli z PO co kradną co popadnie to niedobrze mi się robi!


A w ciąży to ty czasem nie jesteś , domyślasz się z kim , czy czarna dupa ???


Wyliż jak ci przeszkadza , będzie biała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.