Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Brawo PiS niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:19
Durnie z PiS niszczą Polską gospodarkę. Pytanie czy z czystej głupoty czy też wykonują rozkazy?
Gorzej, że w opozycji jeszcze więksi głupcy i będą to samo robić, a nawet więcej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niech żyje Unia niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:22
Durnie z Unii Europejskiej wspierani przez PiS i opozycję niszczą Polską gospodarkę w imię tęczowo-zielonej religii

https://dorzeczy.pl/opinie/254449/jan-krzysztof-ardanowski-czeka-nas-duza-drozyzna.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stonoga niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:50
W Unii Europejskiej jesteśmy tylko dla pieniędzy, a w NATO, bo liczymy, że nas ... obroni. Żadnej inicjatywy, żadnego podporządkowania się regułom np. demokratycznym (praworządność, prawa człowieka, równowaga władz itp.). Polska znów - w obliczu być może poważnej wojny - jest chorym człowiekiem Europy (i świata). Szkoda, że PiS (Kaczyński, Morawiecki itp.) dyma nas identycznie jak przed wojną sanacja (na spółkę z kościołem). A gdy już wszystko zaczyna się walić, spieprzają za granicę (m.in. przez Zaleszczyki, którędy naczelny tchórz Rydz-Śmigły spieprzał przed wykonywaniem swoich obowiązków).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 13:31
Ja dałem władze UE bo byłem ich królem więc KE robi tak jak robi. Przyjęli?
Ja Unia a Unia to KE a KO to koko, .........macie jakieś Euro w planie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 19:14
~~Stonoga napisał(a): W Unii Europejskiej jesteśmy tylko dla pieniędzy, a w NATO, bo liczymy, że nas ... obroni. Żadnej inicjatywy, żadnego podporządkowania się regułom np. demokratycznym (praworządność, prawa człowieka, równowaga władz itp.). Polska znów - w obliczu być może poważnej wojny - jest chorym człowiekiem Europy (i świata). Szkoda, że PiS (Kaczyński, Morawiecki itp.) dyma nas identycznie jak przed wojną sanacja (na spółkę z kościołem). A gdy już wszystko zaczyna się walić, spieprzają za granicę (m.in. przez Zaleszczyki, którędy naczelny tchórz Rydz-Śmigły spieprzał przed wykonywaniem swoich obowiązków).


Polaczki lubią być dymani przez PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojro jest hojro niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 19:54
Kiedy zaprosicie € do swego bałaganu finansowego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 9:43
Jan Filip Libicki
: "Wiadomość z wnętrza PiS : wielki strach przed komisją ds. Pegasus Gate . Nadzieję upatrują w tym, że jednak będzie rosyjska inwazja na Ukrainę i sprawa się rozmyje"...czekają sk***syny na kolejne "złoto polityczne"...z e r o zdziwień ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grodzki bez immunitetu niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 12:03
Jaka qurwa komisja , która niema żadnych praw , nie może nikogo powołać ,każdy może jej odmówić składania zeznań . Człowieku taką komisję to możesz se zwołać u siebie w kiblu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza