Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam Pracy

~~Atramentowy Jaśminowiec niezalogowany
30 kwietnia 2024r. o 22:44
~~Kawowa Begonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwony Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ja też szukam pracy ale nie mniej jak za 4,5 tysiąca ale nie zł a euro ,dodatkowo służbowy samochód ,ciuchy robocze oczywiście nie jakieś byle jakie ale firmowe ,praca nie dłużej jak 6 godzin dziennie od poniedziałku do czwartku .Macie jakieś oferty chętnie rozpatrzę ?

To bardzo proste. Startuj z trzeciej nogi do eurokołchozu. Tam to wszystko będziesz miał zagwarantowane. I jeszcze nic oprucz plucia na Polskę , nie trzeba robić. No czasami tylko Jurową wygrzmocisz.

Tak pisze niedouczony zwolennik pisu, OPRÓCZ tak powinno być napisane gamoniu. tobie nieuku UE niepotrzebna, ale wielu mądrym ludziom tak. Najlepiej przestań oglądać republikę, a ten czas przeznacz na edukację.



Ja już swój czas przeznaczyłem na edukację jak szukasz pracy to jedź na szparagi do Niemiec.A już niedługo spotkasz tam bardzo wielu wyborców KO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Moszenki niezalogowany
1 maja 2024r. o 17:19
~~ha ha napisał(a): Ja też szukam pracy ale nie mniej jak za 4,5 tysiąca ale nie zł a euro ,dodatkowo służbowy samochód ,ciuchy robocze oczywiście nie jakieś byle jakie ale firmowe ,praca nie dłużej jak 6 godzin dziennie od poniedziałku do czwartku .Macie jakieś oferty chętnie rozpatrzę ?



Zapraszam do Niemiec na szparagi, płacą 250 zł dziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Jesion niezalogowany
1 maja 2024r. o 21:38
już jeden jest ,podał zarobek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maczuga niezalogowany
2 maja 2024r. o 4:47
~~Grynszpanowy Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ja też szukam pracy ale nie mniej jak za 4,5 tysiąca ale nie zł a euro ,dodatkowo służbowy samochód ,ciuchy robocze oczywiście nie jakieś byle jakie ale firmowe ,praca nie dłużej jak 6 godzin dziennie od poniedziałku do czwartku .Macie jakieś oferty chętnie rozpatrzę ?



Zapraszam do Niemiec na szparagi, płacą 250 zł dziennie.


Za 12h pracy to mniej niż u nas najniższa stawka godzinowa.
Ale fakt, zwolennik PO będzie mógł się chwalić że jeździł za granicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
2 maja 2024r. o 9:29
~~maczuga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowy Moszenki napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ja też szukam pracy ale nie mniej jak za 4,5 tysiąca ale nie zł a euro ,dodatkowo służbowy samochód ,ciuchy robocze oczywiście nie jakieś byle jakie ale firmowe ,praca nie dłużej jak 6 godzin dziennie od poniedziałku do czwartku .Macie jakieś oferty chętnie rozpatrzę ?



Zapraszam do Niemiec na szparagi, płacą 250 zł dziennie.

Za 12h pracy to mniej niż u nas najniższa stawka godzinowa.
Ale fakt, zwolennik PO będzie mógł się chwalić że jeździł za granicę.


No niestety, właśnie dlatego chce się przenieść do Bolesławca, bo zagranicą to tak jak mówisz 250zł i 12h.
A ja pracuje tylko 8h to mam jeszcze mniej i muszę z tego zapłacić czynsz 750e, także jeszcze do tego życia dokładam niemcowi.


Dopisane 02.05.2024r. o godz. 09:28:

rafal napisał(a): No niestety, właśnie dlatego chce się przenieść do Bolesławca, bo zagranicą to tak jak mówisz 250zł i 12h.
A ja pracuje tylko 8h to mam jeszcze mniej i muszę z tego zapłacić czynsz 750e, także jeszcze do tego życia dokładam niemcowi.





No niestety, właśnie dlatego chce się przenieść do Bolesławca, bo zagranicą to tak jak mówisz 250zł i 12h.
A ja pracuje tylko 8h to mam jeszcze mniej i muszę z tego zapłacić czynsz 750e, także jeszcze do tego życia dokładam niemcowi.


Dopisane 02.05.2024r. o godz. 09:29:

No niestety, właśnie dlatego chce się przenieść do Bolesławca, bo zagranicą to tak jak mówisz 250zł i 12h.
A ja pracuje tylko 8h to mam jeszcze mniej i muszę z tego zapłacić czynsz 750e, także jeszcze do tego życia dokładam niemcowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Werbena niezalogowany
2 maja 2024r. o 9:57
ale się rafał zapętlił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floks ogrodowy niezalogowany
3 maja 2024r. o 16:46
Rafał wracaj i jedź do Ocic. Tam pytaj o Lucjana bo u niego na plantacji truskawek zarobisz o wiele więcej a i wikt na polu ci zapewni i kwaterę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
3 maja 2024r. o 17:12
albo na dolne młyny

tam mieszka koles ,ktory robi szkolenia z mieszania zaprawy i podpowiada jak spaść z rusztowania i przezyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.