Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
11445
PanM
10 grudnia 2020r. o 22:41
skorn napisał(a): Pana forumowy koleżka raczej PiS nie popiera, a za PRL tęskni. W KODzie pełno takich jak on.


Dwa racy przestrzegałem /Pawełku/ nie zaczepiaj mnie plastusiu.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 22:41
czyli summa summarum PanM zgadza się dominacją kodu kulturowego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Wiekuistka niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 22:44
Widzisz Barnardzie, to Twoje wzruszanie ramionami na reakcje Czytelników doskonale obrazuje Ciebie, jako dziennikarza a i człowieka. Gdybyś traktował Czytelników z powagą i należytym szacunkiem (tych, których znasz ale i tych, których dane nie są Ci dostępne) pewnie nie byłbyś na tym etapie swojego życia pracownikiem Bolec.Info, a jakiejś regionalnej czy nawet ogólnopolskiej redakcji. Tak, jesteś tu, gdzie jesteś i tylko korzystasz z możliwości wylewania na portalu i forum swoich frustracji. Ty nawet nie rozumiesz takich pojęć, jak wolność słowa, prawo do anonimowości, czy prawo do wyrażania swoich poglądów. Nie zauważasz, że w czasie tej dyskusji nie masz - jako autor - poparcia dla swoich dywagacji, a tym bardziej dla Ciebie. Wysnułeś dziwne tezy i sam ich bronisz. Nie napisanym tekstem, a kolejnymi wpisami. To może, zamiast skupiać się na lokalnym mędrkowaniu weź się za pisanie bloga. Większość dyskutantów ma bardzo złe zdanie o Tobie (jako publicyście, bo nie obchodzi mnie jakim człowiekiem jesteś prywatnie). Ty jednak tych ludzi "olewasz". Bo co Ci mogą te anonimowe prostaki. Nie rozumiesz nawet tak prostej rzeczy, jak niemożliwość zweryfikowania (bez specjalnych działań, nie zawsze legalnych) personaliów piszącego posty. Co Ci da, gdy zamiast np. Herbacianego Hiacynta, ktoś podpisze tekst np. Karol Złocieński lub Filip Hardy? I tak będzie to wpis anonimowy. No, chyba, że wy w tym Bolcu.Info żądacie przy podpisie PEESELU a i adresu zamieszkania :) Na temat Twoich innych wynurzeń szkoda klikać. Do Ciebie i tak nigdy nie dojdzie, że autor wyjaśniający swój tekst i swoje intencje twórcze to po prostu autor słaby, by nie powiedzieć, kompromitujący się publicznie. Śpij zdrowo skromny człowieczyno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 grudnia 2020r. o 22:47
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Pana forumowy koleżka raczej PiS nie popiera, a za PRL tęskni. W KODzie pełno takich jak on.


Dwa racy przestrzegałem /Pawełku/ nie zaczepiaj mnie plastusiu.


Pan się nie denerwuje, hipokryzję trzeba tępić ; )

A jak pan nie chce odpowiedzi na swoje wysrewy, to proponuję przestać się tu udzielać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 grudnia 2020r. o 8:20
a twoje?

ty taki ''piękny i gładki'' a teraz piszesz --''wysrewy''?
ojej...nie godzi się ....
to oczywiste że ''wysokich lotów '' nigdy tu nie osiągnąłeś ale aż tak brzydko upadać?

i jeszcze jedno....obiecałeś tu na forum wkleić moje zdjęcie...
gdzie one?

idziesz w ślady kogoś kto też powiedział ''a'' (małe ''a'') a na powiedzenie ''B'' już brakuje ''jaj''?

a jeśli chodzi o temat prasy...jaką to czytasz?
bo ja wiadomo...OKO.PRESS :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 grudnia 2020r. o 8:21
~~Jasnofioletowa Wiekuistka napisał(a): Widzisz Barnardzie, to Twoje wzruszanie ramionami na reakcje Czytelników doskonale obrazuje Ciebie, jako dziennikarza a i człowieka. Gdybyś traktował Czytelników z powagą i należytym szacunkiem (tych, których znasz ale i tych, których dane nie są Ci dostępne) pewnie nie byłbyś na tym etapie swojego życia pracownikiem Bolec.Info, a jakiejś regionalnej czy nawet ogólnopolskiej redakcji. Tak, jesteś tu, gdzie jesteś i tylko korzystasz z możliwości wylewania na portalu i forum swoich frustracji. Ty nawet nie rozumiesz takich pojęć, jak wolność słowa, prawo do anonimowości, czy prawo do wyrażania swoich poglądów. Nie zauważasz, że w czasie tej dyskusji nie masz - jako autor - poparcia dla swoich dywagacji, a tym bardziej dla Ciebie. Wysnułeś dziwne tezy i sam ich bronisz. Nie napisanym tekstem, a kolejnymi wpisami. To może, zamiast skupiać się na lokalnym mędrkowaniu weź się za pisanie bloga. Większość dyskutantów ma bardzo złe zdanie o Tobie (jako publicyście, bo nie obchodzi mnie jakim człowiekiem jesteś prywatnie). Ty jednak tych ludzi "olewasz". Bo co Ci mogą te anonimowe prostaki. Nie rozumiesz nawet tak prostej rzeczy, jak niemożliwość zweryfikowania (bez specjalnych działań, nie zawsze legalnych) personaliów piszącego posty. Co Ci da, gdy zamiast np. Herbacianego Hiacynta, ktoś podpisze tekst np. Karol Złocieński lub Filip Hardy? I tak będzie to wpis anonimowy. No, chyba, że wy w tym Bolcu.Info żądacie przy podpisie PEESELU a i adresu zamieszkania :) Na temat Twoich innych wynurzeń szkoda klikać. Do Ciebie i tak nigdy nie dojdzie, że autor wyjaśniający swój tekst i swoje intencje twórcze to po prostu autor słaby, by nie powiedzieć, kompromitujący się publicznie. Śpij zdrowo skromny człowieczyno.


Obzdurałoś sobie, że nie powinienem uczestniczyć w rozmowie o sprawach, które poruszam w moim tekście. Średnio interesuje mnie takie ograniczenie nakładane mi przez ciebie. Jakbyś nie złapało, Bobrzanie to blog i moje teksty na nich to blog. Dziękuję zatem za radę, żebym robił to co robię, czyli pisał sobie bloga : )

Twoje zdanie na mój temat średnio mnie interesuje. Także to gdzie i kim twoim zdaniem bym był, gdybym inaczej traktował ciebie, czy innych ludzi, których stać na krytykę, ale na podpisanie się pod nią już nie.

Napisałoś: "Autor wyjaśniający swój tekst i swoje intencje twórcze to po prostu autor słaby, by nie powiedzieć, kompromitujący się publicznie." To ciekawe, bo wczoraj słuchałem jak Olga Tokarczuk kompromitowała się publicznie mówiąc m.in. o swoich intencjach twórczych : ) Pasjonujące to było. No , ale wiem, dla ciebie słaba jest, bo mówi o tym co pisze zamiast się zamknąć, skoro pisać skończyła.

To zupełnie naturalne, że ktoś kto pisze, tak mały jak ja, czy tak wielki jak ona, ma prawo komentować to, co napisał. Ja rozumiem, że ty autorom tego prawa nie dajesz. Tylko nie zakładaj, że twoje anonimowe, pozbawione nawet podpisu, ograniczenia mogą kogoś obchodzić. Zwłaszcza kogoś, kto swoim podpisem odpowiedzialność za słowa na siebie bierze. Nawet jeśli częścią tej odpowiedzialności jest czytanie twoich komentarzy : )

I NAJWAŻNIEJSZE:
A wszytko to nie zmienia faktu, że ORLEN kupił Polska Press, aby uczynić z tych tytułów prorządowe media propagandowe PiS i kupione tytuły mają szansę skończyć jak Trójka. A moim zdaniem ich niezależność, gdy należały do Niemców, była większa niż w sytuacji, w której są zależne od kogoś związanego z władzą. Nie tylko obecną. Każdą.

I o tym tutaj rozmawiamy.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Dynia niezalogowany
11 grudnia 2020r. o 8:34
Ale z władzą niemiecką, to już nie z władzą? A myślisz po co wcześniej Niemcy wykupili tę prasę? Tylko, że mało Polaków poważało te szkoppskie tuby. Przestało im się opłacać, nawet politycznie to sprzedali.

Zmoderowano 11.12.2020 godz.8:37 - powód: Usunięty obraźliwy zwrot. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 grudnia 2020r. o 8:41
~~Izabelowa Dynia napisał(a): Ale z władzą niemiecką, to już nie z władzą? A myślisz po co wcześniej Niemcy wykupili tę prasę? Tylko, że mało Polaków poważało te szkoppskie tuby. Przestało im się opłacać, nawet politycznie to sprzedali.Zmoderowano 11.12.2020 godz.8:37 - powód: Usunięty obraźliwy zwrot. (moderator)


To był prywatny kapitał, nie rządowy.

Po co Niemcy kupowali polskie media? Żeby na nich zarabiać?

Sprzedali, bo znalazł się frajer, który kupił za pieniądze państwowej spółki.

Co to znaczy "szkoppskie"?




bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza