Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Była sobie prasa
29
Bernard
10 grudnia 2020r. o 13:01
~~Jasnofioletowa Wiekuistka napisał(a): Bernard, nie kompromituj się. 95% z tego, co napisałeś teraz to manipulacja. Skoro daliście ludziom prawo do anonimowości, to obowiązuje w każdej kwestii, także krytycznych wobec innych (w tym i pracowników redakcji). Nie piszesz "osobistych" tekstów na Bolcu, ale... dajesz do nich link (gdzie moderacja :) a potem bronisz swoich racji niczym Ordon Reduty. Tekst dziennikarski albo broni się sam (treścią i sensem) albo jest słaby. Autor broniący swoich tez dodatkowymi wyjaśnieniami, to słaby, albo słaby autor. Tekst ma wywołać reakcję Czytelników a nie autora. I nie wmawiaj obserwatorom Bolec.Info, że moderatorsko dbacie o zasady i kulturę dyskusji. Niemal każda z nich jest pełna pomówień, oszczerstw i obelg wobec różnych dyskutantów . Macie jednak własną miarę tych określeń i to nie koniecznie zgodną z ogólnymi zasadami dobrego wychowania i kultury. Nie kreuj się więc na osobę obiektywną, tolerancyjną i empatyczną. Somatycznie jesteś dziennikarzem, ale w rzeczywistości prezentujesz postawę propagatora i to o mocnym skrzywieniu socjalistyczno-lewackim.


Przeklejam Twoją opinię mojemu pracodawcy. Może mnie zwolni. I może nauczy się z twojej opinii jak ma prowadzić swój portal.

Nie kreuję się jak sugerujesz, a jeśli nawet, to beznadziejnie skoro i tak nie dałoś się oszukać. To tak samo jak z moim manipulanctwem... Piszesz w poprzednim komentarzu że mam zdolności w tym zakresie, ale cóż to za zdolności, skoro nie dajesz się zmanipulować. Gówno warte te moje zdolności kreacyjne i manipulacyjne przy twojej przenikliwości : (

Do czasu decyzji redakcji na temat zwolnienia mnie wskutek wypunktowanej przez ciebie niekompetencji zupełnie szczerze polecam nie czytać moich tekstów, będziesz miało mniej emocji.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 13:04
"Giełdowa wartość Dino wyższa od Orlenu"
Cyfrowy Polsat ma jeszcze wyższą wartość:)
I co to za argument?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Wiekuistka niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 13:23
Bernard, "lotto" mi gdzie i dla kogo pracujesz oraz to o czym i w jaki sposób piszesz. Tu idzie o zasady. Ty jednak tego nie pojmujesz i nawet się nie dziwię. Ludzie o podobnych poglądach do Twoich tak właśnie mają. Na swój sposób - jedynie słuszny zresztą, prawda? - postrzegają demokrację, prawa, kulturę, tolerancję czy relacje międzyludzkie. I nie pisałem o Twoich zdolnościach do manipulacji, a o Twoim manipulowaniu w ogóle. "Lotto" mi również kogo i na jakich zasadach zatrudnia właściciel Bolec.Info - wiem tylko, że za tuzy dziennikarskie (a i wiedzę ortograficzno-stylistyczną i składniową) nie można ich uznać za przynajmniej dobrych. czytam Wasz portal, bo takie mam prawo i nie Ty decydujesz do których tekstów sięgam. Może lubię grafomanię? :) Poza tym zdrowia Ci życzę. Szczerze. Innych życzeń nie składam, bo w Twoim przypadku są nierealizowalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Kanna niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 13:28
Ciśnienie redaktora rośnie. Jak jeden ci mówi to bierz poprawkę. Jak dwóch - zastanów się, jak więcej - posłuchaj ich. Tyle bym proponował. Dziennikarz, który dyskutuje i broni tez zawartych w swoim artykule. Faktycznie to słabe. Idę za twoją rada. Nie czytam w ogóle co wychodzi spod twojej ręki (czyt. klawiatury bo zaraz będzie durna rozmowa). Złośliwości zostaw dla siebie samego bądź twoich znajomych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ametystowy Rabarbar niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 13:29
песня года
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
10 grudnia 2020r. o 15:08
~Jasnopomarańczowa Kanna napisał(a): Ciśnienie redaktora rośnie. Jak jeden ci mówi to bierz poprawkę. Jak dwóch - zastanów się, jak więcej - posłuchaj ich. Tyle bym proponował. Dziennikarz, który dyskutuje i broni tez zawartych w swoim artykule. Faktycznie to słabe. Idę za twoją rada. Nie czytam w ogóle co wychodzi spod twojej ręki (czyt. klawiatury bo zaraz będzie durna rozmowa). Złośliwości zostaw dla siebie samego bądź twoich znajomych.


[img=1607609313_nv1k3gf.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 15:22
Bernard napisał(a):
~~Jasnofioletowa Wiekuistka napisał(a): Bernard, nie kompromituj się. 95% z tego, co napisałeś teraz to manipulacja. Skoro daliście ludziom prawo do anonimowości, to obowiązuje w każdej kwestii, także krytycznych wobec innych (w tym i pracowników redakcji). Nie piszesz "osobistych" tekstów na Bolcu, ale... dajesz do nich link (gdzie moderacja :) a potem bronisz swoich racji niczym Ordon Reduty. Tekst dziennikarski albo broni się sam (treścią i sensem) albo jest słaby. Autor broniący swoich tez dodatkowymi wyjaśnieniami, to słaby, albo słaby autor. Tekst ma wywołać reakcję Czytelników a nie autora. I nie wmawiaj obserwatorom Bolec.Info, że moderatorsko dbacie o zasady i kulturę dyskusji. Niemal każda z nich jest pełna pomówień, oszczerstw i obelg wobec różnych dyskutantów . Macie jednak własną miarę tych określeń i to nie koniecznie zgodną z ogólnymi zasadami dobrego wychowania i kultury. Nie kreuj się więc na osobę obiektywną, tolerancyjną i empatyczną. Somatycznie jesteś dziennikarzem, ale w rzeczywistości prezentujesz postawę propagatora i to o mocnym skrzywieniu socjalistyczno-lewackim.


Przeklejam Twoją opinię mojemu pracodawcy. Może mnie zwolni. I może nauczy się z twojej opinii jak ma prowadzić swój portal.

Nie kreuję się jak sugerujesz, a jeśli nawet, to beznadziejnie skoro i tak nie dałoś się oszukać. To tak samo jak z moim manipulanctwem... Piszesz w poprzednim komentarzu że mam zdolności w tym zakresie, ale cóż to za zdolności, skoro nie dajesz się zmanipulować. Gówno warte te moje zdolności kreacyjne i manipulacyjne przy twojej przenikliwości : (

Do czasu decyzji redakcji na temat zwolnienia mnie wskutek wypunktowanej przez ciebie niekompetencji zupełnie szczerze polecam nie czytać moich tekstów, będziesz miało mniej emocji.

Nie bój się Bernard, nie zwolnią cię. Świetnie wpisujesz się w profil pisma. A profil to propagowanie lewactwa. Nie ma już niezależnego dziennikarstwa. Już żaden w was "dziennikarzy" nie potrafi przedstawić suchych faktów, pozostawiając odbiorcy ich ocenę. Dostajemy gotową ocenę, a fakty? ***** fakty - że sparafrazuję klasyka. Takie to wasze "dziennikarstwo". Tfuuuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Krokus niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 15:54
[img=1607494772_z58cne7.jpg]


Na Orlenie nie tankuje,

w Żabce nie kupuje,

w Link4 nie ubezpieczam,

z Poczty Polskiej nie korzystam,

TVP nie oglądam, Rydzyka nie słucham:


- klauzula sumienia mi nie pozwala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.