Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie osoby zmarły w naszym szpitalu
~Kasztanowatoczerwony Tytoń niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 10:57
Jak to u nas w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Irga niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 11:24
Jako pacjent z dużym doświadczeniem pobytu w tym szpitalu, motto : "Dzień po dniu bliżej potrzeb pacjenta" brzmi dla mnie jak przestroga: dzień po dniu bliżej pogrzebu pacjenta. Od dawna leczę się z dala od tego szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Tunbergia niezalogowany
10 grudnia 2020r. o 11:41
~~Jasnożółta Irga napisał(a): Jako pacjent z dużym doświadczeniem pobytu w tym szpitalu, motto : "Dzień po dniu bliżej potrzeb pacjenta" brzmi dla mnie jak przestroga: dzień po dniu bliżej pogrzebu pacjenta. Od dawna leczę się z dala od tego szpitala.


Pan Gabrysiak i Pan Barczyk i Bezpartyjni samorzadowcy są zajeci mediami a nie opiniami jak wyżej!Chcieli taki szpital a teraz cichutko siedzą i nie wychylają się, ze ich dyrektor tak prowadzi" lecznice" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatna Iglica niezalogowany
11 grudnia 2020r. o 0:19
Tacy to wizjonerzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica niezalogowany
11 grudnia 2020r. o 18:40
"Od dawna", czyli nic nie wiesz, jak ratują życie. To,że utrudnienia z innymi chorobami niż covid no to już problem światowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Niezapominajka niezalogowany
11 grudnia 2020r. o 18:51
Cicho mi tu. Pan Prezydent jest chory i musi mieć spokój. Proszę nie krytykować i zająć się swoimi sprawami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowy Krokus niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 20:59
Jak podał na swoim Twitterze Rafał Mundry z oficjalnych rządowych danych GUS-u wynika, że w listopadzie odnotowano 64,2 tys. zgonów. Ma być to liczba dwukrotnie wyższa, niż średnia statystyka notowana w ostatnich dwudziestu latach w wysokości poniżej 34 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowy Narcyz niezalogowany
13 grudnia 2020r. o 4:59
A ja mam pytanie czy w szpitalu na jeleniogórskiej jest jeszcze poradnia dermatologiczna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.