Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E 3 lipca 2021r. o 7:31
Dzień dobry:)

"Dobre nastawienie jest jak kubek pysznej kawy. Nie zaczynaj dnia bez żadnego z nich"

A teraz czas na...

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax 4 lipca 2021r. o 18:08
Dzieńńń Dooobryyy :D

6979
E 7 lipca 2021r. o 8:51

"Szczęście zaczyna się od wdzięczności za dobre rzeczy: za otwarcie oczu, ciepłą kawę, dobre słowo, obecność, uśmiech"

Miłego dnia :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
~~ 8 lipca 2021r. o 6:32

:)
6979
E 25 lipca 2021r. o 8:45

Teledysk Hausera, to majstersztyk pod każdym względem. Wykonanie, budowanie napięcia, tajemnica i do tego przewrotność tytułu :)

Miłego dnia :*

Dopisane 10.07.2021r. o godz. 07:58:

"Prawdziwa radość życia to widzenie cudów w zwykłej codzienności"

Miłego dnia Bajarze :*

Dopisane 12.07.2021r. o godz. 08:46:

"Życie zaczyna się co rano"

Dopisane 13.07.2021r. o godz. 07:11:

"Nie trzeba być zaraz super optymistą, ale dla tego, który widzi wszystko tylko w czarnych barwach, słońce zachodzi już o poranku"

Phil Bosmans

Dopisane 17.07.2021r. o godz. 08:12:

"Jesteśmy potrzebni światu na wiele różnych sposobów. Poszukaj własnego"

Regina Brett

Dopisane 25.07.2021r. o godz. 08:45:

"Miej taki punkt widzenia z którego dobrze widać drugiego człowieka"

Miłego dnia :)

~~Ja 25 lipca 2021r. o 15:45
Ten moment, kiedy boli mnie serducho, widząc, że jesteś tu sama, a ja nie jestem w stanie Ci towarzyszyć .
Ale myślami jestem blisko, szczególnie przesyłając te pozytywne, bo we wszystkim jest coś pozytywnego :*
7612
bax 28 lipca 2021r. o 23:33
To był ciężki dzień ...ale juszszszsz ok.

:)

Sssspokojnej przessspanej Bajeranci :)
6979
E 29 lipca 2021r. o 15:36
Dobre popołudni:)

~~Ja napisał(a): Ten moment, kiedy boli mnie serducho, widząc, że jesteś tu sama, a ja nie jestem w stanie Ci towarzyszyć .
Ale myślami jestem blisko, szczególnie przesyłając te pozytywne, bo we wszystkim jest coś pozytywnego :*

Niech Cię serducho nie boli, kimkolwiek jesteś :)
Nie czuję się samotna w tym "miejscu" ponieważ, kiedy tylko pomyślę, jak wiele mi dało radości, to uśmiecham się pełną gębą :D
Zamykam oczy i widzę Ludzi, którzy na zawsze mają miejsce w moim serduchu, a wszystko dzięki Bolec.Info (pomijam fakt, że bajzel tu ostatnio co niemiara boska :D )
"Bądźmy ludźmi Nadziei. Rozsiewajmy ją wokół nawet wtedy, kiedy dla innych jest to niezrozumiałe"

Miłego :*

Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.