Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ks. Andrzej Gidziński z koronawirusem
~~Jasnobrązowy Wiesiołek niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 18:19
Niech Bóg Cię nie opuści Andrzeju! Wracaj parafianie czekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Trzykrotka niezalogowany
14 grudnia 2020r. o 16:49
Jak dziś pamiętam rok 1996 i zajęcia WF w II LO jak nosiliśmy dachówki na dach plebani. To były piękne czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Bieluń niezalogowany
21 grudnia 2020r. o 7:27
~~Brązowoszary Tulipanowiec napisał(a): Mój najulubieńszy ksiądz - dużo sił i powrotu do zdrowia - jest ksiądz milion razy lepszy niz ten na łasickiej gdzie akurat na starzynskiego mieszkam


Złóż wniosek zeby go zamienili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
21 grudnia 2020r. o 9:32
~~Brązowoszary Tulipanowiec napisał(a): Mój najulubieńszy ksiądz - dużo sił i powrotu do zdrowia - jest ksiądz milion razy lepszy niz ten na łasickiej gdzie akurat na starzynskiego mieszkam

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Zadałeś/łaś sobie może pytanie dlaczego masz takiego księdza jakiego masz? Może Bóg uznał, ze akurat taki jest ci potrzebny? Mając zbyt dobrego kapłana, często stajemy się wyznawcami jego, a nie Boga. Twoja relacja z Bogiem nie powinna zależeć od tego, jaki kapłan w niej uczestniczy. Jeśli uważasz że twój kapłan mógłby być lepszy, to czy modlisz się za niego? Modlitwa często pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 grudnia 2020r. o 10:05
a on ?
modli się za ciebie czy o wysokość datku jaki mu położysz na tacy?

piszę to w kontekście tego co obserwuję u przeważającej większości przedstawicieli kleru...

''złote a skromne'' ...;)

powiedz mi jedno...po co tyle ''złotogłowia'' na biskupich szatkach?

czy Jezus podobne był ''wystrojony''? ;)

a przecież to ich ''nauczyciel''....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
21 grudnia 2020r. o 10:21
Horus napisał(a): a on ?
modli się za ciebie czy o wysokość datku jaki mu położysz na tacy?

piszę to w kontekście tego co obserwuję u przeważającej większości przedstawicieli kleru...

''złote a skromne'' ...;)

powiedz mi jedno...po co tyle ''złotogłowia'' na biskupich szatkach?

czy Jezus podobne był ''wystrojony''? ;)

a przecież to ich ''nauczyciel''....

Tak. Kapłani często odprawiają Msze Święte w intencji swoich parafian. A gdy powiem swojemu kapłanowi o jakichś problemach, zawsze mogę liczyć na modlitwę. Ksiądz sam mówi że się za mnie pomodli. Nigdy nie żądał ode mnie z tej okazji jakichś gratyfikacji. I wiesz co? Jego modlitwa często pomaga.
Mówisz o złotogłowiach. Judaszowi też się nie podobało, kiedy namaszczano nogi Jezusa najdroższymi olejkami. Jezus mu wytłumaczył że atencja w pewnych sytuacjach tez jest wskazana. Co to za biskup, co chodzi np w łachmanach? On powinien się wyróżniać. Już sama jego postać powinna wzbudzać szacunek. A sam wiesz najlepiej, ze z tym ostatni coraz gorzej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 grudnia 2020r. o 13:01
no i OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Szarotka niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 6:11
Horus napisał(a): no i OK.


nie gadać z trolem
podawać jego pieniactwo do moderacji
to wystarczy na trola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.