Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd wprowadza "kwarantannę narodową"
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 21:29
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
Horus napisał(a): ;)

[img=1608231261_n3t57cl.jpg]

Co ci pisowcy jeszcze wymyślą przykładowo mam sześcioosobową rodzinę i na święta mogę zaprosić Teścia i Teściową ale już Teściu i Teściowa nie mogą zaprosić mojej rodziny w komplecie tylko mogą zaprosić 5 osób ,prawda ,że chore ?



Nie kłam, rząd dba o duże rodziny.
Wszystkich możesz zaprosić na święta, nawet sąsiadów możesz z całej ulicy zaprosić, wszystkich znajomych i nieznajomych z pracy.

Jeden warunek, zorganizujesz święta w kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 21:40
~~Grafitowy Suchodrzew napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
Horus napisał(a): ;)

[img=1608231261_n3t57cl.jpg]

Co ci pisowcy jeszcze wymyślą przykładowo mam sześcioosobową rodzinę i na święta mogę zaprosić Teścia i Teściową ale już Teściu i Teściowa nie mogą zaprosić mojej rodziny w komplecie tylko mogą zaprosić 5 osób ,prawda ,że chore ?



Nie kłam, rząd dba o duże rodziny.
Wszystkich możesz zaprosić na święta, nawet sąsiadów możesz z całej ulicy zaprosić, wszystkich znajomych i nieznajomych z pracy.



Jeden warunek, zorganizujesz święta w kościele.

A wiesz jak można spędzić poza domem Sylwestra .PIS wprowadza zakaz wychodzenia z domu od 19 do 6 rano, jaki wniosek wychodzimy na balangę o 18 i wracamy do domu o 7 rano żeby nie złamać zakazu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowa Forsycja niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 22:25
Przecież te zakazy są rozporządzeniami, które to są warte tyle co ten popisowski nierząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 grudnia 2020r. o 22:31
właśnie tak...
;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 22:33
Morawiecki odtrąbił sukces w walce z SARS-CoV-2.

"Dane nie kłamią. Proszę spojrzeć na wykres.

Wygrywamy z epidemią!" –

oznajmił 30 listopada na Facebooku.


Pinokio oszalał?

Świrują tak, że nikt normalny tego b.u.r.delu nie ogarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
17 grudnia 2020r. o 22:54
Art. 52. Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.

https://www.facebook.com/100006525582024/videos/3422512107976275
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 grudnia 2020r. o 22:57
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec napisał(a): Art. 52. Każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu.

https://www.facebook.com/100006525582024/videos/3422512107976275

Ale w ramach prowadzonej przez PIS "tresury" obywateli, ponad przepisami Konstytucji są teraz konferencje telewizyjne ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
17 grudnia 2020r. o 23:17
WSZYSTKO NIEPRAWDA CO TU WYPISUJECIE
NA DNI ŚWIĄT MOŻNA 10 OSÓB ZAPROSIĆ
BEZ PROBLEMU .
TYLKO JAK TU ZNALEŹĆ 10 OSÓB BEZ PROBLEMU

HE HE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza