Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jeśli cieszy Cię " dobroczynność PiS " Zastanów się nad swoim poziomem inteligencji.

~~Amarantowa Cynia niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 19:59
Jak ktoś chce zobaczyć, jak nas okrada rząd i banki to proponuję oglądnąć:


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:03
~~Amarantowa Cynia napisał(a): Jak ktoś chce zobaczyć, jak nas okrada rząd i banki to proponuję oglądnąć:



Nie przejmuj się od nowego roku pisowski nierząd wprowadza dl Polaków 20 nowych podatków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Narcyz niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:11
I a propos końca kapitalizmu (dla tych, co myślą, że 99% pieniędzy w rękach niewielkiego odsetka populacji, to kapitalizm, a nie totalitaryzm):


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieski Wilczomlecz niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:14
Wszedłem, sprawdziłem, donoszę:

PanieM na razie piszą sami intelektualiści!!!!!?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 grudnia 2020r. o 20:25
~Jaskrawoniebieski Wilczomlecz napisał(a): Wszedłem, sprawdziłem, donoszę:

PanieM na razie piszą sami intelektualiści!!!!!?????


Dzięki , doceniam.
Trzymaj rękę na pulsie.[img=1609356350_3a1m2si.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Kalina niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:30
No przepraszam bardzo ale ten chyba studiów nie skończył????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Przegorzan niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:36
~Rezedowa Kalina napisał(a): No przepraszam bardzo ale ten chyba studiów nie skończył????

Ale bardzo jest podobny do Wilczomlecza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Bieluń niezalogowany
30 grudnia 2020r. o 20:38
~Rezedowa Kalina napisał(a): No przepraszam bardzo ale ten chyba studiów nie skończył????


Nie przepraszaj , Z dobrze poinformowanych źródeł wiem że ma dwa poważne fakultety.
Nie oceniaj księgi po okładce .Widziałem w telewizorni reklamę " księgi tysiąclecia " a w środku rozczarowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.