Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci kontrolują przestrzeganie obostrzeń
~~Złotawobrązowy Miłek niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 9:53
~~Miodowy Żywotnikowiec napisał(a): Kontrolują mendy, ja zarobiłem 50 mandatu za zsuniętą chustę, szedłem pustą drogą poboczem a tu hyc i złapali bandytę. A potem apele pomóżcie złapać złodzieja. A sami se łapcie.


Jakby nie Ciebie to menda musiał by spisać swoją matkę .Mają narzucone limity mandatów ,nie ma zmiłuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 stycznia 2021r. o 10:30
''Od godz. 19 policja trzymała w kordonie Obywateli RP i innych protestujących przeciwko sylwestrowej i noworocznej godzinie policyjnej. Choć protestujący przywitali Nowy Rok otoczeni przez funkcjonariuszy, to było radośnie: był szampan, muzyka i tańce.

Około godz. 00:45 już 2021 r. policjanci odpuścili – zaczęli się rozchodzić, nie wylegitymowali Obywateli RP i pozwolili im spokojnie odejść. Jak dowiedział się reporter OKO.press, podobne sytuacje zdarzały się już w przeszłych protestach Obywateli RP.

Według nieoficjalnych informacji OKO.press, na miejscu pojawili się prawnicy, którzy wynegocjowali takie rozwiązanie z policyjnym zespołem antykonfliktowym i komendą.

Krótko wcześniej Paweł Kasprzak, jedne z liderów Obywateli RP, złożył życzenia czytelnikom i czytelniczkom OKO.press.

„Chciałbym Państwu życzyć, żeby, za przeproszeniem, to kurestwo zniknęło wreszcie” – powiedział.''

można było?

a można...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22639
#korniszon nieaktywny
1 stycznia 2021r. o 12:49
[img=1609501695_b88f7y7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 stycznia 2021r. o 12:54
hahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworudy Fiołek niezalogowany
1 stycznia 2021r. o 13:53
cloriquin
chloroquine nz
erectile definition
fast erectile dysfunction drugs
methotrexate side effects usmle
hydroxychloroquine uk
erectile after you quit drinking
plaquenil alcohol
tadalafil 20
what is tadalafil
zpack for uti
zithromax online
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Kolendra niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 14:41
Jak czytam te posty to już wiem dlaczego na samochodach w powiecie jest DBL to skrót od ...a.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Kolendra niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 14:44
Mam sąsiada na kwarantannie i śmigają z żoną po sklepach prawie codziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnozielona Facelia niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 15:25
Policjanci złapali Emilewicz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza