Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antyszczepionkowcy także w szpitalu!
~~Granatowoczarna Cebula 26 lutego 2021r. o 21:31
jak to brzmi ,osoby 80lat z chorobowością ,minister i jego wypowiedzi ,daj już sobie siana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 26 lutego 2021r. o 21:35
Większości badań i testów nie przeprowadzono, ale stwierdzono że jest bezpieczna... zamykam temat :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2 26 lutego 2021r. o 21:38

Cebula potrafisz czytać jak nie to poproś kogoś żeby przeczytał wypowiedź Ministra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Cebula 26 lutego 2021r. o 21:40
to nie tak ,w alkoholu badanego ,krwi nie stwierdzono
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Cebulica 26 lutego 2021r. o 21:48
Jak mają postępować lekarze, którym nierząd płaci 200% pensji w ramach walki z COVID-19 ? Czy ktoś zdrowo myślący pozbawi sam siebie kilku tysięcy złotych w zamian za prawdę na temat COVID-19 ? Przecież tylko głupiec nie korzysta z okazji kiedy frajer płaci 200 % za usługę :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 26 lutego 2021r. o 21:50
M21W2 napisał(a):
Nie muszę nic szukać , zbadano że jest skuteczna i bezpieczna , nie ma czasu na pełne badania , z tego co wiem cały czas są zbierane dane o skutkach ubocznych , druga niewiadoma to okres przez jaki czas będzie działała .

Czy jakiś moderator może zamknąć temat, bo ten wpis chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości ;)
A dla "ciemniaków" takie coś:

W 1999 r. Czołowy urzędnik Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), dr Peter Patriarca, stwierdził, że nowoczesne postępy w technologii szczepionek szybko „przewyższają zdolność naukowców do przewidywania potencjalnych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką”. Patriarca zastanawiał się, że może to doprowadzić do „sytuacji nieprzewidzianych i nieprzewidywalnych wyników szczepień”.
W nowym artykule badawczym opublikowanym w Microbiology & Infectious Diseases, weteran immunolog J. Bart Classen wyraża podobne obawy i pisze, że „oparte na RNA szczepionki COVID mogą powodować więcej chorób niż epidemia COVID-19”.
Classen od dziesięcioleci publikuje artykuły badające, w jaki sposób szczepienia mogą powodować przewlekłe choroby, takie jak cukrzyca typu 1 i 2 - nie od razu, ale po trzech lub czterech latach.

W najnowszym artykule Classen ostrzega, że technologia szczepionek oparta na RNA może stworzyć „nowe potencjalne mechanizmy” zdarzeń niepożądanych szczepionek, które mogą pojawić się po latach.
https://childrenshealthdefense.org/defender/pfizer-moderna-vaccines-long-term-chronic-illness/

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka 26 lutego 2021r. o 21:52
~~Bladożółta Cebulica napisał(a): Jak mają postępować lekarze, którym nierząd płaci 200% pensji w ramach walki z COVID-19 ? Czy ktoś zdrowo myślący pozbawi sam siebie kilku tysięcy złotych w zamian za prawdę na temat COVID-19 ? Przecież tylko głupiec nie korzysta z okazji kiedy frajer płaci 200 % za usługę :-) .

200% dostają tylko kolesie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Cebula 26 lutego 2021r. o 21:54
jak zamkną temat ,to gdzie będziesz sie produkował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.