Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antyszczepionkowcy także w szpitalu!
~~Groszkowa Czubatka 26 lutego 2021r. o 22:27
I świeży przykład dowodzący, że szczepionki na covid to eksperyment na ludziach:
https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-zmiana-zasad-ws-astrazeneca-profesor-joanna-zajkowska-chwali-decyzje-6612377879177345v
Warunkowo dopuszczone, a teraz zbierają dane. Przecież to jest czysty dom wariatów! Oczywiście naukowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Czubatka 26 lutego 2021r. o 22:29
I do tego segregacja ludzi
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-polska-wprowadzi-paszporty-szczepien-minister-zapowiada-6612441400421312a

Ktoś ma wątpliwości, o co w tym wszystkim chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Żagwin 27 lutego 2021r. o 6:24
tylko 28% chce się zaszczepić ,to chyba nie jest większość?a mówienie w mediach głównego ścieku że większość, daje to większe możliwości tym mordercom od szczepień,już umierają ludzie od tego czegoś zrobionego z ropy naftowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszara Czereśnia 27 lutego 2021r. o 11:59
Ludzie uciekajta doktory jadą - średniowiecze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Jesion 27 lutego 2021r. o 12:37
68 osób w Polsce na dzisiaj po zaszczepieniu już nabyło takiej odporności że już im nie zaszkodzi żadna choroba , deszcz ,wiatr, mróz , trzęsienie ziemi ani tsunami . 2 metry pod ziemią są już zupełnie bezpieczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka 27 lutego 2021r. o 14:03
Ile osób zmarło z powodu braku opieki medycznej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 27 lutego 2021r. o 20:21
~~Burawa Krzewuszka napisał(a): Ile osób zmarło z powodu braku opieki medycznej?


To jest bardzo dobre pytanie .

Urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie , niezależnie od tego jaki kitel , albo mundurek noszą , dla " kałjeły " własną matkę w łyżce wody utopią , chyba , że Społeczeństwo zapłaci za egzystencję rodziny :) . I nie chodzi tu o podział w POPISE .

Gdybym złożył przysięgę Hipokratesa , a nie złożyłem ... bom prostacka obsługa betoniary ... to z całą pewnością nie pisał bym w papierach COVID - 19 przyczyną zgonu .

Na Twoje pytanie Krzewuszka statystyka nie udziela odpowiedzi ... być może zakłamana jest ... tam też są urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie ... nie kitle , nie mundurki , a gajerki i garsonki :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Portulaka 27 lutego 2021r. o 20:33
Dlaczego medykom wciąż przysługuje podwójne wynagrodzenie skoro podobno niemal wszyscy się zaczepili? Za co pytam się pobierają podwójne wynagrodzenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.