Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy mają dość: płacimy tutaj podatki, czujemy się jak intruzi, nie mamy gdzie parkować
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 12:36
~~Shs napisał(a): Biedni mieszkańcy, przywyczaili się do parkowania pod samymi drzwiami, a teraz łaska przejść 100-200m? No niestety mieszkacie w kamienicy a nie w domku a Wasze samochody nie są pępkami świata (wy rownież). Inni mieszkańcy miasta też płacą podatki m.in. na chodniki które wiecznie są zawalone gruchotami, uniemozliwiajac lub ograniczając przejście, o niszczeniu już nie wspomnę..

To tylko moje zdanie a sam zamieszkuje przyszła platna strefę parkowania i jakoś nie płaczę do prezydenta z tego powodu.


Przecież gdzie indziej są zaparkowane auta innych mieszkańców! a na mleczarni zaraz tez zrobią płatny jak na Lidlu, bo to logiczne. Kompletny bałagan jest w mieście. A będą kolejne takie miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Perukowiec niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 12:41
Jaka polityka antysmogowa? jakie mniej spalin? Przecież rotacja pojazdów będzie dużo większa. Odpalanie, ruszanie itp. Do tego chcą odwrócić kierunek jazdy na Sierpnia 80, gdzie do tej pory auto jechało w dół na luzie i nie smrodziło, a jak zmienią to nie zazdroszczę mieszkańcom. No ale grunt że urzędnicy z ratusza będą mieli krótszą drogę do wieżowca UM. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bua cha cha niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 12:49
Teraz to pocałujta w tyłek wujta. On se po kadencji będzie siedział w ciepłym kraju a wam powie baju baju frajerzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Dzwonek niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 13:36
Na mapach UM są miejsca postojowe wyznaczone na TRAWNIKACH !
Będziemy wzywać straż miejską że kierowcy niszczą zieliń .
Ciekawe jak z tego wybrną ,z jednej strony kierowca płacący za parkowanie (legalnie) a z drugiej niszczący trawnik (zieleń)
Artykuł 144.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:00
dziś byłem w Jeleniej Górze gdzie opłaty istnieją od kilku lat . Nie mogłem znaleźć ani jednego słupka.
Ja wiem jak oni to zrobili ale najwyraźniej w Bolesławcu mają z tym problem. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że rządzący
mają problem z myśleniem . Może to przez covid. Ale nie przecież o premiach dla siebie nie zapomnieli no i o podwyżkach podatków już drugi rok z rzędu . Nie to nie covid to brak pomysłu na miasto i obietnice bez pokrycia. Śmiać mi się chce że jeszcze jakiś czas temu głosili miasto przyjazne bez podatków itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:40
Też jestem za płatną strefą. Bolesławiec ma darmowe autobusy. Ludziska przyzwyczaili się stawać gdzie popadnie. Chodnik jest dla pieszych. Druga sprawa powinna być strefa dla samochodów Euro6 bo nie jeden Janusz trzyma swojego 20 letniego passata pod blokiem i co roku modli się żeby diagnosta podbił mu dowód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 14:42
~~Brawo napisał(a): Też jestem za płatną strefą. Bolesławiec ma darmowe autobusy. Ludziska przyzwyczaili się stawać gdzie popadnie. Chodnik jest dla pieszych. Druga sprawa powinna być strefa dla samochodów Euro6 bo nie jeden Janusz trzyma swojego 20 letniego passata pod blokiem i co roku modli się żeby diagnosta podbił mu dowód.


Taki mądry jesteś? to co mamy zrobić ze swoimi samochodami jak nawet ta cała strefa jest niewystarczająca bo pozabuierali miejsca parkingowe? A co dopiero przyjezdni? gdzie mamy parkować?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olokollr niezalogowany
2 czerwca 2021r. o 17:01
No i super, zapamiętać wszystkich tych "rządzących " i w następnych wyborach głosować na ich przeciwników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza