Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojtek Wiśniewski nie żyje
~~Wierzbolistny Db niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 15:53
To prawda.
Nie dało się nie zauważyć Jego obecności na koncertach:)
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Zmoderowano 17.06.2021 godz.11:48 - powód: (julia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek by tam zawsze niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 16:41
A tu na imprezie rocznicy Piwnicy Paryskiej. W tle to chyba panem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 16:42
Wojtku, tak cieszyłeś się, że otrzymałeś emeryturę i będzie Ci łatwiej żyć.. Nie mogę uwierzyć, że już nie porozmawiamy o muzyce i nie powspominamy BnB. Teraz będziesz słuchać niebiańskich koncertów Twoich ulubionych muzyków. Do zobaczenia w innym, mam nadzieję lepszym świecie. Spoczywaj w pokoju.
Składam wyrazy żalu i współczucia
Rodzinie i Bliskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leszek niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 18:19
Wojto byłeś super kolegą bardzo miło wspominam naszą znajomość przez blisko53 lata kolega przyjaciel super gostek bywałem u Ciebie jak jeszcze tato twój żył pamiętam super dom super atmosferę w twoim domu żegnaj przyjacielu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan Nowak niezalogowany
7 czerwca 2021r. o 23:05
Wojtek twój duch żyje też od dawna i na zawsze w Piwnicy Paryskiej Dzięki Ci za te wspólne lata i przygodę z muzyką w naszych murach ....Szacun , Respekt za to że zawsze byłeś - Żegnaj ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 7:19
~~Wojtek by tam zawsze napisał(a): A tu na imprezie rocznicy Piwnicy Paryskiej. W tle to chyba panem.

Nie, to Cemoi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To-ja niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 19:32
Wojtuś, krzknij w niebie BRAWO CHOPY ,bo u nas już nie usłyszymy :(. Pokój Twojej Duszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jana niezalogowany
8 czerwca 2021r. o 22:40
Wojtku, chyba już słuchasz i zakumplowales się nawet z najlepszymi wirtuozami bluesa i jazzu. Dziękuję, że byłeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.