Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 15:14
no to niech się zbierają ...;D

i jedni i drudzy...jedni w okopy a ci drudzy...a w piSSdu z nimi...
na ''wuja'' oni nam tutaj skoro Kowalski mówi że są tu niepotrzebni bo Polska jest niczym mocarz każdemu wpier....zaserwuje...;D

koniec tego dobrego...teraz w kantorach będzie rządził juan ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
2 maja 2023r. o 15:19
~~Żółtobrunatny Tamaryszek napisał(a): Ale jak PIS zadłuża Polskę i dodrukowuje pieniądze to się nie martwisz ,że nasze wnuki będą to spłacać ? Taki Glapiński zarobił wzeszłym roku milion trzysta tysięcy a bank centralny przyniósł 16 miliardów straty .


Ja zawsze powtarzam, że PiS to zaraza..... rozdawnictwo , słudzy narodu ukraińskiego i stanów !
Panie ja za konfederacja.......!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
2 maja 2023r. o 15:20
Jasiu my czekamy na Tuska żeby wreszcie nam śrubę przykręcił i żeby wreszcie nie było na nic, .....no nie Jasiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:43
KURNA!!!!!...Rysiek to ty żyjesz?
a nie piszę tu i nie ostrzegam że tvszczujna łże? ;D

czytałem na onecie czy na innym ''szpinglerze'' że tvszczujnia ogłosiła że Rysiek poszedł w piSSdu ...
nie pamiętam tylko czy też skończyłeś w kartonach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tęgi umysł niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:43
~~Horus napisał(a): a ukraińskie onuce w okopy pod Chersoń...;D
za rodinu!!!!!!!

Od tego mają Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:46
~~Tęgi umysł napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): a ukraińskie onuce w okopy pod Chersoń...;D
za rodinu!!!!!!!

Od tego mają Polaków

a wiesz że możesz mieć w tym rację?
już tam trzech czy czterech poszło w piach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:55
Jasiu wyluzuj, Tusk chciałby ciebie na warszawskiego praskiego kierowcę swojego.
Umilił byś mu jazdę bo boi się o swoje prawko co to go stracił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 17:05
ależ ja jestem w pełni wyluzowany...
kierowca u Tuska?,....człowieku -bardzo chętnie...

facet byłby ze mną całkowicie bezpieczny ...pełne zniżki od lat za bezwypadkową jazdę a więc limuzynka bezpieczna ...nie jak u beci ''broszki'' czy ''szalonego antonia'' ...;D

popatrz...jednego wraku nie są w stanie ściągnąć a ile sami ''naprodukowali'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.