Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Rysiek niezalogowany
2 maja 2023r. o 17:13
Ja to widzę Jasiu:)
Aha jak się zgodzisz to ciTusk mocniej śrubę przykręci:) to może ci obiecać, ......czyli mogę mu w twoim imieniu się oświadczyć?:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 17:25
~~Rysiek napisał(a): Ja to widzę Jasiu:)
Aha jak się zgodzisz to ciTusk mocniej śrubę przykręci:) to może ci obiecać, ......czyli mogę mu w twoim imieniu się oświadczyć?:))


mylisz się ...nie może dokręcić czegoś co piSSdzielce już przekręcili...
kumasz?
w moim imieniu to jedyne co mu możesz to pożyczyć zdrowia i wytrwałości ...
dasz radę? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 17:27
i nie zawracaj mi tu gitary bo film o banderowcach oglądam ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horusowi rozum odebrało niezalogowany
2 maja 2023r. o 20:09
~~Horus napisał(a): a wiesz że możesz mieć w tym rację?
już tam trzech czy czterech poszło w piach...;D


Dane na lipiec 2022 : Rosyjskie MON: W ciągu ostatnich trzech tygodni w wyniku ofensywnych działań wojsk rosyjskich oraz sił DRL i ŁRL liczba najemników na Ukrainie zmniejszyła się z 3221 do 2741 - twierdzi Ministerstwo Obrony Rosji. Wśród "zlikwidowanych najemników" najwięcej Polaków . Wyszczególnia, że "większość zlikwidowanych najemników to Polacy (166), Gruzini (50), Brytyjczycy (23), Rumuni (21) i Kanadyjczycy (15)".

Później w imię walki o wolność słowa przestano publikować dane.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 20:59
no popatrz ty popatrz...ale mnie oszukano ...
tak to jest kiedy chce się zaufać info polskich ''mediów'' ...;D

od jutra ....wróć - od dzisiaj - ;D będę czytał tylko raporty rosyjskiego MON-u...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
2 maja 2023r. o 21:01
~~Horusowi rozum odebrało napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): a wiesz że możesz mieć w tym rację?
już tam trzech czy czterech poszło w piach...;D


Dane na lipiec 2022 : Rosyjskie MON: W ciągu ostatnich trzech tygodni w wyniku ofensywnych działań wojsk rosyjskich oraz sił DRL i ŁRL liczba najemników na Ukrainie zmniejszyła się z 3221 do 2741 - twierdzi Ministerstwo Obrony Rosji. Wśród "zlikwidowanych najemników" najwięcej Polaków . Wyszczególnia, że "większość zlikwidowanych najemników to Polacy (166), Gruzini (50), Brytyjczycy (23), Rumuni (21) i Kanadyjczycy (15)".

Później w imię walki o wolność słowa przestano publikować dane.......

Ja tam Ruskim wierzę , od zbrodni w Katyniu , nigdy nie łgali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 21:05
~~Herr Jurko napisał(a):
Ktoś napisał: ~
Ja tam Ruskim wierzę , od zbrodni w Katyniu , nigdy nie łgali.

ja tam też im wierzę ...
powiedzieli że ''takiego wała wam oddamy wrak ''tutki'' i słowa dotrzymują...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JOJO niezalogowany
2 maja 2023r. o 21:05
~~CliftonJeameshex napisał(a): games https://www.parkbank.com/disclaimer?url=https://the-wine-library.co.uk/

Żebyś ty zawału dostał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu