Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~J23 niezalogowany
5 maja 2023r. o 20:54
~~Pąsowy Lilak napisał(a): Najnowsze notowania PIS 39 ---- PEŁO 27 .


Jesteście żałośni, ja a głosuje na Konfederację!
Gdzie własny rozum? Czy zawsze trzeba brać udział w owczym pędzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowe Parzydło niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:00
~~Pąsowy Lilak napisał(a): Najnowsze notowania PIS 39 ---- PEŁO 27 .


Wcale się nie dziwię ,że mają takie notowania jak głoszą ,że przeciętny zarobek Polaka to 7,5 tysiąca ,no to ja i moja żona według tych kłamców zarabiamy 15 tys miesięcznie ,myślę ,że przy takich zarobkach będę mógł zatrudnić niemieckiego pracownika za 2 tys euro . Ale jeśli by wziąć średnią moją i Glapińskiego to ja już według ich wyliczeń zarabiam 65 tys miesięcznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowe Parzydło niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:02
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowy Lilak napisał(a): Najnowsze notowania PIS 39 ---- PEŁO 27 .


Jesteście żałośni, ja a głosuje na Konfederację!
Gdzie własny rozum? Czy zawsze trzeba brać udział w owczym pędzie ?


Nie przejmuj się Konfederacja będzie wchłonięta przez PIS i będzie do spółki z nimi współrządzić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zryty beret z antenką niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:04
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowy Lilak napisał(a): Najnowsze notowania PIS 39 ---- PEŁO 27 .


Jesteście żałośni, ja a głosuje na Konfederację!
Gdzie własny rozum? Czy zawsze trzeba brać udział w owczym pędzie ?

Lepszy owczy niż barani. Konfa to przybudówka PiS. Nie chcą Unii, euro ani nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 jabol niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:10
Ty chyba wierzysz w życie wieczne.Bliżej co do kruchty niż do ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:12
~~Jasnoróżowe Parzydło napisał(a): Nie przejmuj się Konfederacja będzie wchłonięta przez PIS i będzie do spółki z nimi współrządzić .


Trwałem czy żadowa ...hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:15
~~J23 jabol napisał(a): Ty chyba wierzysz w życie wieczne.Bliżej co do kruchty niż do ludzi.


PRL-ku
~~J23 jabol napisał(a): Ty chyba wierzysz w życie wieczne.Bliżej co do kruchty niż do ludzi.


PRL-ku jak ja za tobą tęsknię......hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Dziewięćsił niezalogowany
5 maja 2023r. o 21:32
~~Zryty beret z antenką napisał(a): Lepszy owczy niż barani. Konfa to przybudówka PiS. Nie chcą Unii, euro ani nic


Jasiu a co tam na górce ? Wyjaśnisz temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza