Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
6 maja 2023r. o 21:59
~~zdrajco napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a): a wiecie piSSdzielce że jest już nowa lista waszych afer i waszych kolesi co to teraz się przeflancowali na tzw. ''suwerenną''?
jest ich juz tysiąc...mniejsze ,większe ale każda z nich to jednak afera...;D


Ty swojej afery na koziej do dziś nie wyjaśniłeś a PanM podał wiele szczegółów. Odwagi brakło czy przyznajesz się do partactwa i afery z czajnikiem? Pamiętaj że PanmM wspominał że świadek robił dokumentację fotograficzną i publikował zdjęcia na FB!


tak ,tak...afera grubego kłamcy jest równa tej ''dokumentacji'' ...co ciekawe ''jaskółeczki'' mi doniosły że jej częsć -spora część- szybko znikła z fb ...tak jak znikła część ''znajomych'' których grubas się obawiał ze względu na krytykę tego co zrobił...;D
''świadek'' ...a to dobre...
świadek wazelina...;D
''świadek'' który wprost mi powiedział że grubas wymagał od niego zrobienia czegoś za friko...;D

a gdzie to nagle podział się ten co to wczoraj chyba pisał o tych znajomych co to nie chcieli ze mną pracować? ;D
prosiłem o to jakieś ''powiedzenie'' i co? ...zamknął swoją gębę bo co mógł napisać?

dlaczego ten kłamliwy grubas milczy kiedy otwarcie mu zarzucam fakt że nie tylko tą kobietę oczerniał
ale ja jestem cierpliwy a zabawa jakiej mi dostarcza ten kłamca nadal mnie ''kręci'' ;D ?

jak napisze- zalogowany- że nigdy nikogo więcej nie oczernił NATYCHMIAST wkleję to co mam ...;D
i będzie ''suprajsik'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Ciemiernik niezalogowany
6 maja 2023r. o 22:00
~~Rudy Grujecznik napisał(a): Tylko PiS


Tak, tylko PiS jest odpowiedzialny za kompletne rozpier..lenie naszego kraju.
Tylko pisdzielce temu są winni !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
6 maja 2023r. o 22:02
~~ZABLOKOWANY napisał(a): ciekawe...
bo symbole gwiazdek są na też znanej fladze ...znanej w wielu zakątkach świata i nie zawsze ta flaga ma miłe skojarzenia...
wiesz o kim mowa?



Jasiu nie zmieniaj tematu. Czytałeś testament Hansa Franka ? Zapoznałeś się z planami III Rzeszy ? Dziwnym zbiegiem okoliczności mapa planów podboju Hitlera praktycznie w 90 % pokrywa się z terytorium UE.

Hans Frank, niemiecki gubernator okupowanych ziem polskich, powiedział kiedyś tak: „Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek”. Wojna podobno się skończyła, komuna formalnie upadła, żyjemy w dobie fukuyamowskiego przekonania o końcu historii. Tymczasem te słowa, są wciąż tak bardzo aktualne…..
Nie potrzeba było wojny, kataklizmów naturalnych czy epidemii – wystarczyło kilkanaście/dziesiąta lat lat rządów postkomunistycznego układu, składającego się z PiSu, PO, PSLu, SLD i (Twojego) Ruchu Palikota. Dzisiejsza klasa polityczna realizuje testament Hansa Franka...…
Utrudnianie życia Polakom, niszczenie gospodarki i rozkradanie naszych pieniędzy od lat trwa w najlepsze. Ostatnio przez polskie media przetoczył się szereg dyskusji na temat podniesienia pensji minimalnej i innych socjali . Autorytety lewicy ( PiS to lewica tyle że Narodowi Socjaliści) oraz związki zawodowe wespół z rządem przekonywały nas, że zarabiamy za mało przez naszych pracodawców! To oni rzekomo mają pieniądze, które nam się należą. „Ojcowie narodu”, wydają się zapominać, że koszt takiej regulacji i tak zawsze spada na konsumenta – czyli na wszystkich Polaków! To nie wszystko. Mądre głowy nigdy nie mówią prawdy, ile już dzisiaj kosztuje utrzymanie pracownika, ani nawet, o ile więcej naprawdę on zarabia. Te pieniądze miesięcznie wypłaca pracodawca, ale zabiera je państwo. Im wyższa pensja, tym więcej zawłaszcza sobie Urząd Skarbowy. To politycy są winni biedzie w Polsce! Cały aparat państwa – urzędy, wymiar sprawiedliwości oraz służby porządkowe są skonstruowane tak, by uprzykrzać nam życie. Każdy w swoim życiu spotkał się z nielogicznym, nierozsądnym i rażąco niesprawiedliwym prawem, nieefektywnie wykorzystującym czas i pieniądze podatnika urzędnikiem lub na przykład policjantem, który w pogoni za premią gotów był ukarać za najdrobniejsze i niegroźne przewinienie. Nic dziwnego, że Polacy masowo emigrują i nie chcą żyć w takim państwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czesiu niezalogowany
6 maja 2023r. o 22:58
Honzo a gde ty bydlisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Sasanka niezalogowany
6 maja 2023r. o 22:58
~~Krwawosiny Ciemiernik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudy Grujecznik napisał(a): Tylko PiS


Tak, tylko PiS jest odpowiedzialny za kompletne rozpier..lenie naszego kraju.
Tylko pisdzielce temu są winni !

Pewnikiem żeś jest jednym z tych POszkodowanych, którym się świat zawalił bo pis im zabrał przywileje ub ckie i uszczelnił system podatkowy, jakoś mi takich nie żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Głóg niezalogowany
6 maja 2023r. o 23:21
Pis wyprowadza miliony złotych między innymi poprzez swoje fundacje itp! Okradaja również swoich wyborców ale oni na ich szczęście są pustakami i w to nie wierzą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Głóg niezalogowany
7 maja 2023r. o 0:24
Przepraszam wyborców Prawa i Sprawiedliwości, im przeprosiny za te wszystkie obraźliwe określenia na prawdę się należą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
7 maja 2023r. o 5:18
Sądzę, że chamstwo PISowców bierze się ze strachu. To jedyne, co broni PISich ciemniaków i głupków przed naszą mądrością i inteligencją. I przed poczuciem humoru. Dlatego starałem się całe życie zwalczać ten PISi liszaj śmiechem. Poczucie humoru to najwspanialszy dar natury. Ten, kto go otrzymał, może uważać się za bogatego. Niestety, tego się nie nabywa Jarosławie ,to dar wrodzony. Poczucia humoru nie można się nauczyć, można je tylko rozwijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza