Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Osteoporoza

~~Marian Ws 14 czerwca 2021r. o 17:18
Dzień dobry. Poszukuję lekarza który zajmuje się osteoporozą u osób starszych, Czy możecie kogoś polecić na naszym mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Bodziszek 15 czerwca 2021r. o 7:01
Nie ma nikogo . Załatwić skierowanie do Specjalistycznej przychodni leczenia osteoporozy. Na stronie napisane jest że czeka się około 240 dni, ale to nie prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WalterMug 15 czerwca 2021r. o 7:02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes 15 czerwca 2021r. o 14:11
Ja też szukam dla mamy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian wons 15 czerwca 2021r. o 14:13
~~Złotorudy Bodziszek napisał(a): Nie ma nikogo . Załatwić skierowanie do Specjalistycznej przychodni leczenia osteoporozy. Na stronie napisane jest że czeka się około 240 dni, ale to nie prawda.

Dziękuję za podpowiedz . Może jeszcze ktoś się wypowie w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariola K 15 czerwca 2021r. o 18:17
Może jakieś namiary
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.