Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Delta atakuje, sprawdź jakie ma objawy, Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega i rekomenduje szczepienia
~~Delta super niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 21:33
Proponuję na cześć Lucjana kolejną edycję wirusa nazwać Lucek! Niech chłop ma coś z tej ciężkiej propagandowej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 czerwca 2021r. o 21:33
~~ARMAGEDON napisał(a): Redakcje proszę o aktualizację tematu, bo Lambda jest już blisko, wydaje się dużo groźniejsza niż Delta i Delta Plus.


hamuj piętą
bo do jesieni alfabet się skończy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 21:46
dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
30 czerwca 2021r. o 21:52
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Redakcje proszę o aktualizację tematu, bo Lambda jest już blisko, wydaje się dużo groźniejsza niż Delta i Delta Plus.


hamuj piętą
bo do jesieni alfabet się skończy :D


Nic się nie skończy, mutacji będzie co raz to więcej i więcej, w laboratoriach na pewno już nad tym pracują, żeby kolejne były bardziej skuteczne, ZWŁASZCZA DLA NIEZASZCZEPIONYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 lipca 2021r. o 11:36
Rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.
W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjnego i sercowo-naczyniowego) u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi... https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
1 lipca 2021r. o 11:50
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki przeciw COVID-19 0,8% ludzi umiera w ciągu dwóch tygodni, a pozostałym pozostaje średnio dwa lata życia


Nie ogarniam, że w ogóle są ludzie którzy wierzą w te bzdury że po szczepionkach zostało dwa lata życia, nie wiem jak bardzo trzeba być głupim żeby łyknąć tą propagandę foliarską.
Jesteś za obowiązkowym szczepieniem? wprowadzić czy nie wprowadzić?


Nie nie jestem za obowiązkowym szczepieniem , mam jednak wątpliwość czy nie nazbyt wysoko oceniam rodaków wierząc że zrozumieją w jakiej rzeczywistości żyjemy .
Nie chce mi się wierzyć że foliarze tęsknią za codziennymi komunikatami o tysiącach chorych w szpitalach i setkach zmarłych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
1 lipca 2021r. o 12:06
~~Pistacjowy Ognik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~MM napisał(a): Oświecony Lucjanie, ja wierze tylko Bogu a nie twojej „medycynie” która jest złotym interesem przez choroby. Stwarzają chorobe, wmawiają jej wielka śmiertelność wcześniej zmieniając definicje słów a później dają pseudo lekarstwo które jest eksperymentem i w konsekwencji znając życie i historie będzie powodowało więcej złego niż ewentualnego dobra.


Polecam zamiast pisać - znając historię - zapoznać się z nią oraz tym jakim dobrodziejstwem były i są szczepionki .


Lucuś, dziecko drogie! Stary, a taki naiwny i łatwowierny. A może to już zdziecinnienie? Lucuś, daj spokój. Wstyd sobie przynosisz tymi wpisami. Lepiej pozbieraj truskawki, a nie bierz się za rzeczy, które nie na twoja miarę.


Dlaczego nie piszesz waszej "prawdy " urojonej , jestem po dwóch dawkach - moje wpisy to wina szczepionki .
Twoja ślepota jest groźna dla Ciebie i Twoich najbliższych , nie napiszę jakie komplikacje mają najbliższe mi osoby po cowidzie , złożę tylko życzenia aby to nie dotknęło Ciebie i Twojej najbliższej rodziny .
Nieodpowiedzialni , zmanipulowani , jesteście groźni dla otoczenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aasia niezalogowany
1 lipca 2021r. o 13:57
Warto posłuchać.. https://pl1.tv/title/delta-zabija-zaszczepionych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.