Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wykryto nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim
~~Pawa Męczennica niezalogowany
14 lipca 2021r. o 14:52
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pawa Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a):


Rzeczywiście, jakiś "Marlin" rzucił klątwę na całą ludzkość i nijak nie możemy się z tego wygrzebać.
Połowa społeczeństwa ( mam nadzieję, że jednak mniejsza część) boi się drugiej połowy. Największy chyba jednak strach wiąże się ze szczepieniami i całym zamordyzmem z tym związanym. Nie wspomnę o bliskim, jesiennym sezonie, w którym znów "Marliny" będą odprawiać gusła, dzieci będą się męczyć na zdalnej, nie będziemy mogli chorować na katar i gardło, bo zamkną nas w umieralni lub odmówią pomocy w przychodni, nikt nie pomoże człowiekowi z zawałem ...itd. Takie czary dla niektórych tragicznie się skończą, bo ... ktoś tak zaplanował.
Jak to zmienić, Drogi Horusie?

ujęte to wszystko jakby w ''pigułce'' ale ta akurat nie jest lekiem...
to raczej czara goryczy która wierzę że kiedyś się przeleje i ...no właśnie...

co wtedy?
czołgi na ulicach?
to najgorsza z opcji ale jak najbardziej realna bo obecni nasi ''rządzący'' zrobią wszystko by przy władzy się utrzymać...

jak to zmienić?
nie wiem...


a raczej wiem ale to mogłoby kosztować kolejne ofiary ,kolejne plamy krwi na ulicach i chodnikach ...
kolejne krzyże i kolejnych Godlewskich ...

stać nas na to?
nas jako społeczeństwo?...jako Polaków skoro dzisiaj jeden drugiemu gotów wbić nóż w plecy?

żałosny to kraj gdzie kilkunastu politycznych oszołomów tak podzieliło naród tworząc nowe kolejne rany kiedy niedawne jeszcze się nie zabliźniły...


Oj, Horusie! Powiało okrutnym pesymizmem, choć za oknem więcej słońca :(
Ta banda na górze koncertowo rozgrywa przysłowie: " gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta"! Wykorzystują do tego niewidzialnego wroga i mającą nic uczciwość, prawo, moralność i troskę o biedniejszych. Jak może tak być??? Jakim cudem tyle ludzi nie widzi podstępu???
Coś czuję, że niebezpieczna depresja dopadnie mnie i wielu wraz z nowymi, jesiennymi pomysłami autorów CovidStory....
Obyśmy nie zwariowali!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 lipca 2021r. o 15:15
pesymizm?
tak jeśli chodzi o to co dzieje się w tym kraju...
pesymizm? tak - jak widzę co dzieje się w wielu przypadkach z ludźmi ...

do całej reszty jestem nastawiony optymistycznie i właśnie dlatego niewiele z forum biorę na poważnie...
na powagę jest miejsce poza forum...to tutaj to przewaga kpiny z humorem bo jak myślisz ?
mam się przejmować jakimś jednym czy drugim ''kwiatkiem''?
mam brać do siebie to co kto robi ze swoim życiem czy zdrowiem?

co będzie jesienią?
oczywiście mniej słońca więc chłodniej i więcej czasu będzie i dla forum...
ale do depresji będzie mi daleko bo nie mam do niej powodów...

czego i Tobie życzę ...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Męczennica niezalogowany
14 lipca 2021r. o 15:19
Horus napisał(a): pesymizm?
tak jeśli chodzi o to co dzieje się w tym kraju...
pesymizm? tak - jak widzę co dzieje się w wielu przypadkach z ludźmi ...

do całej reszty jestem nastawiony optymistycznie i właśnie dlatego niewiele z forum biorę na poważnie...
na powagę jest miejsce poza forum...to tutaj to przewaga kpiny z humorem bo jak myślisz ?
mam się przejmować jakimś jednym czy drugim ''kwiatkiem''?
mam brać do siebie to co kto robi ze swoim życiem czy zdrowiem?

co będzie jesienią?
oczywiście mniej słońca więc chłodniej i więcej czasu będzie i dla forum...
ale do depresji będzie mi daleko bo nie mam do niej powodów...

czego i Tobie życzę ...:)


Dzięki! Zapamiętam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 lipca 2021r. o 15:39
i tak trzymaj ...
Platon kiedyś powiedział coś w tym stylu ...

przyglądaj się ,obserwuj ,rzadko osądzaj i nie wymagaj zbyt wiele ...
było coś tam jeszcze o kierowaniu się własnym rozumem ale nie pamiętam dokładnie ...

myślę że ludzie kierujące się jego myślą nie mają miejsca na pesymizm...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ludzie pobudka niezalogowany
14 lipca 2021r. o 16:34
Nie wykryto zakażeń?? Hehe bo nie robią testów! Gdyby policja nie miała alkomatów też by nie wykrywała pijanych.. Gdy tylko padnie z góry hasło że potrzeba nowych zakażeń to nagle zrobią 10000tyś testów i bedzie 3000tyś zakażonych..
Ludzie nie widzicie ze to wszystko jest sterowane? Nawet minister Dworczyk odpowiedzialny za szczepionki wygadał sie w wywiadze ze w okres wakacyjny trzeba dać ludziom złapać oddech i potem znowu jazda z obostrzeniami. Pracownicy państwowi z biur pójda znowu na prace zdalną czyli kawka, herbatka w kapciach a plebs do roboty!
Dlaczego nie ma winnych pojawienia sie covid19? Dlaczego nikt nie został ukarany że to się wymknęło z laboratorium?? I sparaliżowalo caly świat? Komu zależy na tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Gunera niezalogowany
14 lipca 2021r. o 16:56
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś trochę inaczej...

Pozdrawiam serdecznie Ciemnogranatową Karaganę.

:-)))

Ciekawe co wpłynęło na taką zmianę hihi .

Obudziłem się dziś i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu przysyłania złych emocji, odniosłem wrażenie, że notorycznie podnosiłem niektórym osobom (pewnie i Tobie również) niepotrzebnie ciśnienie. Szkoda życia i zdrowia na złe fluidy.

Dokładnie trzeba cieszyć się dopoki jeszcze możemy i teraz az bardzo pozytywna energia bije od cb .Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Gunera niezalogowany
14 lipca 2021r. o 16:57
~~Perłowoszara Gunera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Dziś trochę inaczej...

Pozdrawiam serdecznie Ciemnogranatową Karaganę.

:-)))

Ciekawe co wpłynęło na taką zmianę hihi .

Obudziłem się dziś i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu przysyłania złych emocji, odniosłem wrażenie, że notorycznie podnosiłem niektórym osobom (pewnie i Tobie również) niepotrzebnie ciśnienie. Szkoda życia i zdrowia na złe fluidy.
Dokładnie trzeba cieszyć się dopoki jeszcze możemy i teraz az bardzo pozytywna energia bije od cb .Pozdrawiam

I co nie lepiej tak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 lipca 2021r. o 17:03
~~Ludzie pobudka napisał(a): Gdy tylko padnie z góry hasło że potrzeba nowych zakażeń to nagle zrobią 10000tyś testów i bedzie 3000tyś zakażonych..


Nie dramatyzuj

"Liczba testów na Covid-19 w Polsce w ciągu ostatniej doby wyniosła około 41,6 tys.
Liczba pozytywnych wyników wyniosła dziś 86, co oznacza, że odsetek pozytywnych testów na Covid-19 w Polsce wyniósł 0,2 proc."

Choć dane trochę dziwne... gdy wirus szalał w najlepsze, to potrafili niewiele więcej robić. Teraz gdy praktycznie go nie ma, robią je na potęgę.
Albo ludzie wyjeżdzający na wakacje masowo się testują albo...

...czas nową teorię spiskową wymyślić.
Także spoko luz... zaraz to jakoś wyjaśnimy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza