Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaszczepieni pracownicy nie muszą zakładać maseczek, niezaszczepieni obowiązkowo w maseczkach
~~max 18 lipca 2021r. o 8:16
~~Seledynowa Szarotka napisał(a): Myślę że nie będzie to jakiś wielki pogrom zaszczepionych było by to głupotą ,będą umierać stopniowo aby nie wywoływać paniki , wielu nic nie będzie tak jak jest teraz prawdopodobnie dostali placebo .Dlatego wyszczepiania będą rozłożone na wiele wyszczepień i z każdego nowego szczepienia część będzie miała NOPy i zgony a reszcie nic nie będzie i Ci będą bronić wyszczepień .I tak stopniowo przez wiele lat ludzi będzie ubywać po trochu .


Racja. Moja babcia przyjęła szczepionkę w 2019r. na grypę. Później miała problemy z chodzeniem ( nogi jak z waty) póżniej po kilku miesiącach udar i śmierć. We Włoszech też tych zgonów było dużo ponieważ seniorzy przyjęli szczepionkę na grypę w 2019r. i to spowodowało więcej zgonów przy COVID. Wśród dziadków i rodziców znajomych jeden trend , a mianowicie kilka miesięcy po szczepieniu problemy z nogami ( bóle, utrudnione chodzenie itp.) ..... kuzynka koleżanki po szczepieniu ból pleców i co się okazało zrobiła badanie D-dimery i zakrzepy. Młoda zdrowa bez obciążań. Lekarz robiący USG doppler mówił jej że mnóstwo osób ma teraz zakrzepy. Więc radzę pytać wśrod znajomych i bacznie obserwować otoczenie co tak naprawdę się dzieje po tych szczepieniach. A na marginesie nie wiem dlaczego lekarze siędzą cicho i głośno o tym nie mówią. Jeśli boją się o pracę to przecież za kilka lat i tak nie będą mieli kogo leczyć więc jej nie będą mieli no i pacjenci stracą do nich zaufanie. Przecież będzie łatwo sprawdzić kto był szczepiony i później u lekarza rodzinnego zgłaszał problemy ze zdrowiem, jaka była skala tych zachorowań i zgłoszeń . No i będą rozliczeni dlaczego z tym nic nie zrobili......Nie mówię,że każdy kto jest zaszczepiony będzie miał problemy ponieważ we Francji zrobili badania i w części szczepionek była sól fizjologiczna. Więc tak jak to robią w fazie badań leków część ludzi dostaje lek a część placebo. Ni o jeszcze jedno przeczytajcie ulotę na każdej pisze DOPUSZCZONE WARUNKOWO, nikt nie ponosi za to odpowiedzialności, są to nadal trwające badania.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 18 lipca 2021r. o 9:07
Powiedz to Złotkowskiemu to cię wyśmieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierzbolistny Fikus 18 lipca 2021r. o 9:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON 18 lipca 2021r. o 9:57
MZ: tylko 0,61% zaszczepionych zaraziło się koronawirusem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max 18 lipca 2021r. o 11:13
~~ARMAGEDON napisał(a): MZ: tylko 0,61% zaszczepionych zaraziło się koronawirusem.


A ILU Z NICH (ZASZCZEPIONYCH) PRZEŻYJE PRZEZ NASTĘPNE 2-3 LATA?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON 18 lipca 2021r. o 11:25
~~max napisał(a):
A ILU Z NICH (ZASZCZEPIONYCH) PRZEŻYJE PRZEZ NASTĘPNE 2-3 LATA?


Dla fanów teorii spiskowej, nawet jak ktoś zginie w wypadku to będą opinie, że winna szczepionka :)
to samo zawały, wylewy, bo tak jakby wcześniej w ogóle ich nie było :) teraz za wszystko będzie odpowiadać szczepionka. Oczywiście działa to też w drugą stronę, jest grupa osób która twierdzi że za wszystkie zgony obecnie odpowiada covid, tak jakby nie było innych chorób. Ludzie, nie dajmy się zwariować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max 18 lipca 2021r. o 12:17
JAK już ktoś będzie przymuszony do szczepień czy to przez niemożność zrobienia zakupów czy wykonywania pracy ( jest to przymus pośredni, a nie dobrowolność szczepień) proponuję zrobić badania lekarskie Wyniki krwi, USG doppler, d-dimery itp) bezpośrednio przed szczepieniem i po . W razie pojawienia się problemów radzę te wyniki zatrzymać i złożyć sprawę o odszkodowanie. Nikt się nie wyprze ,że zgon miał lub powikłania miały związek ze szczepieniem. Jeżeli państwo przymusza do szczepień grożąc, że nie zrobisz zakupów pierwszej potrzeby lub nie będziesz mógł pracować to jest przymus a nie dobrowolność i powinno w razie powikłań płacić ODSZKODOWANIA. A POTEM PROCESY CYWILNE DLA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH. I w końcu będziemy wiedzieli o całej skali powikłań. LUDZIE ZADBAJCIE O SWOJE INTERESY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dynia 18 lipca 2021r. o 13:26
~~max napisał(a): JAK już ktoś będzie przymuszony do szczepień czy to przez niemożność zrobienia zakupów czy wykonywania pracy ( jest to przymus pośredni, a nie dobrowolność szczepień) proponuję zrobić badania lekarskie Wyniki krwi, USG doppler, d-dimery itp) bezpośrednio przed szczepieniem i po . W razie pojawienia się problemów radzę te wyniki zatrzymać i złożyć sprawę o odszkodowanie. Nikt się nie wyprze ,że zgon miał lub powikłania miały związek ze szczepieniem. Jeżeli państwo przymusza do szczepień grożąc, że nie zrobisz zakupów pierwszej potrzeby lub nie będziesz mógł pracować to jest przymus a nie dobrowolność i powinno w razie powikłań płacić ODSZKODOWANIA. A POTEM PROCESY CYWILNE DLA OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH. I w końcu będziemy wiedzieli o całej skali powikłań. LUDZIE ZADBAJCIE O SWOJE INTERESY.

Szukaj lekarza...na głowę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy