Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Herbaciany Kokorycz 8 sierpnia 2021r. o 19:08
Pan M21W2 sam tworzy bzdurne teorie ,przypisuje je jakimś hipotetycznym antyszczepionkowcom których tak naprawdę nie ma ,ponieważ nie ma szczepień ,następnie atakuje te teorie aby wykazać swoją wyższość i swoje racje .Wypisz wymaluj Don Kichot z La Manchy i jego walka z wiatrakami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 8 sierpnia 2021r. o 19:22
PIS-PO-PRL napisał(a): Chwyta za serce bardziej, niż apel Piaska :D

Jak ty mogłeś cokolwiek odpisać?
Mi z tego wzruszenia łzy klawiaturę zalały ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Sundaville 8 sierpnia 2021r. o 20:09
Tylko Ziemiec i Hołecka prawdę ci powie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Jaskier 8 sierpnia 2021r. o 21:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Herbaciany Kokorycz napisał(a): To ta plandemia jest dla wyszczepiania a nie wyszczepiania na plandemię .Od początku chodziło aby stado wyszczepić i wszystko jest temu podporządkowane .Tylko ślepcy tego nie widzą


Następny argument nie do obalenia , tym razem "naukowiec " z bolca - Herbaciany Kokorycz .

Dopisane 08.08.2021r. o godz. 18:36:Antyszczepionkowcy nie wierzcie to nie prawda , prawdę znacie tylko wy .

1. Apel ku przestrodze
L'Azienda Sanitaria Provinciale di Agrigento, rządowa organizacja zdrowia z prowincji Agrigento, opublikowała na Facebooku wyznanie 56-letniej mieszkanki Sycylii. Kobieta pragnęła, by nagrane przez nią wideo dotarło do jak największej liczby osób, stając się przestrogą i zachętą do szczepienia.

Znajdująca się w szpitalu chora, łamiącym głosem wyznaje, że znajduje się w miejscowości Ribera i jest hospitalizowana z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Dodaje, że choć za sprawą opiekującego się nią personelu medycznego zmierza ku wyzdrowienia, to sama choroba jest ciężka, a chory czuje się bardzo źle. "To jest straszne" – mówi o infekcji – "Chory czuje się bardzo źle".

Kobieta apeluje: "Szczepcie się, bo ja tego nie zrobiłam. Pomyliłam się i ryzykowałam życiem" – mówi Włoszka z maską tlenową na twarzy, z trudem powstrzymując łzy. "Idźcie szybko się zaszczepić" – powtarza chora.

Na koniec dodaje, że wszyscy pacjenci znajdujący się na oddziale to ci, którzy "się pomylili", czyli niezaszczepieni. Wszyscy także tego żałują.


ze specjalna dedykacja dla Ciebie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 8 sierpnia 2021r. o 22:26
qwax_ napisał(a): Jak ty mogłeś cokolwiek odpisać?
Mi z tego wzruszenia łzy klawiaturę zalały ;)


Nie ma co dramatyzować
Za tydzień będzie pewnie po drzewach skakała.
Medycyna zna już takie przypadki ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus 8 sierpnia 2021r. o 22:31
~~huk napisał(a): https://www.salon24.pl/u/wawel/1138083,r-fuellmich-druga-norymberga-za-2-3-tygodnie

Podobno R. Fuellmich wygrał już sprawę w Kanadzie . Więc zaraz będą kolejne państwa. Ciekawe co na to powiedzą lekarze, naukowcy i politycy. Kanada uznała, że nie ma dowodów na istnienie wirusa.....


https://sprawdzam.afp.com/pandemia-koronawirusa-nie-jest-oszustwem-jak-twierdzi-w-swoim-wideo-niemiecki-prawnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokorycz 8 sierpnia 2021r. o 22:38
Włosi głośno protestowali przeciwko „dyktaturze sanitarnej”. W pełni zaszczepieni Włosi spalili publicznie swoje paszporty covidowe, żądając „wolności” i potępiając decyzje rządu dotyczące restrykcji.

https://pantarhei24.com/wideo-hit-zaszczepieni-wlosi-pala-paszporty-covidowe-stop-dyktaturze-sanitarnej/?fbclid=IwAR3j4VO7tTJwGCp3PYOmu0PFuQLIguOftZQp3CUV1-DraI2NfAIMq56lkvo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokorycz 9 sierpnia 2021r. o 8:07
W Izraelu wyszczepieni stają się największymi anty szczepionkowcami . Ponieważ wyszczepienie nie dość że spowodowało u nich ogromne ryzyko śmierci poszczepiennych oraz ciężkie NOP y to nie uchroniło ich od restrykcji i obostrzeń które obejmują ich tak samo jak tych co nie dali sobie wstrzyknąć tego świństwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.