Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Czarnofioletowy Mikołajek 8 sierpnia 2021r. o 16:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Aby zaspokoić ciekawość Pana PRL - obecnie jak wchodzę do marketu bez maseczki a tam 80-90% w maseczkach sam siebie krytykuję za brak szacunku do większości .


Pan jest kompletnie pogubiony. Albo pan wierzy w to , co wypisuje i chodzi w masce zgodnie w propagowanymi teoriami, albo pan nie wierzy, tylko po co wtedy pan wypisuje bzdury cały czas?
Coś to się kupy nie trzyma.

Wytłumaczę Panu jak dziecku , mamy pandemię ogólnoświatową , jest zbyt dużo dowodów na to , tylko ślepcy tego nie widzą .
Obecnie w Polsce śmiało można by ogłosić zakończenie pandemii tak twierdzi wielu wirusologów , nie zalecają tego ze względu na sytuację w wielu krajach Europy gdzie ogłoszono kolejną falę .
Skoro tak to po jakie licho mamy teraz nosić maseczki .
Ja też nie jestem w stanie zrozumieć ludzi ślepych i głuchych na argumenty wirusologów , łykających brednie antyszczepionkowców - nie mylić z wolnościowcowcami .


Pandemię to mamy całkiem poważną - pandemię głupoty ogólnoświatowej, nie tylko covid dotyczącej! Na tym forum wiele przykładów podawano, ale ludzie tacy jak pan są oporni na wszystkie racjonalne argumenty i podawane fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk 8 sierpnia 2021r. o 16:33
https://www.salon24.pl/u/wawel/1138083,r-fuellmich-druga-norymberga-za-2-3-tygodnie

Podobno R. Fuellmich wygrał już sprawę w Kanadzie . Więc zaraz będą kolejne państwa. Ciekawe co na to powiedzą lekarze, naukowcy i politycy. Kanada uznała, że nie ma dowodów na istnienie wirusa.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kokorycz 8 sierpnia 2021r. o 16:59
To ta plandemia jest dla wyszczepiania a nie wyszczepiania na plandemię .Od początku chodziło aby stado wyszczepić i wszystko jest temu podporządkowane .Tylko ślepcy tego nie widzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2 8 sierpnia 2021r. o 17:29
~~Czarnofioletowy Mikołajek, ten pierwszy jest nie do obalenia .
Pierwszy z podawanych faktów .
Wirusa stworzył Bill Gates, rodzina Rockefellerów lub technologia 5G. W ten sposób elity chcą zmniejszyć populację ziemi.
Drugi , preparat zawiera czipy .
Trzeci ,– Rządy na świecie używają wirusa jak konia trojańskiego. Chcą radykalnie zmniejszyć liczbę ludności .
Po oczach biją hasła: „Zatrzymać koronaszaleństwo!”. „My jesteśmy suwerenem”. Stop autokratyzmowi, globalnemu niszczeniu gospodarki, sianiu paniki i tworzeniu podziałów, przemocy policji, ślepemu wypełnianiu rozkazów.
Wśród spiskowych bestsellerów wysoko trzyma się opowieść o żydowskim układzie chcącym zawładnąć światem .

„WHO niby nie miało wprowadzać pandemii ale dostali od Billa 50 milionów dolarów i zmienili zdanie .
Zapomniałem o koncernach farmaceutycznych które płacą wszystkim rządom świata , wszystkim lekarzom którzy są za szczepieniami , zdecydowanej większości polityków promujących szczepienia które modyfikują genetycznie .
Fakty i argumenty nie do obalenia .
Ma Pan jeszcze coś do dodania , nie wszystkie brednie zapamiętałem .Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Cedr 8 sierpnia 2021r. o 17:29
~~huk napisał(a): https://www.salon24.pl/u/wawel/1138083,r-fuellmich-druga-norymberga-za-2-3-tygodnie

Podobno R. Fuellmich wygrał już sprawę w Kanadzie . Więc zaraz będą kolejne państwa. Ciekawe co na to powiedzą lekarze, naukowcy i politycy. Kanada uznała, że nie ma dowodów na istnienie wirusa.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2 8 sierpnia 2021r. o 18:36
~~Herbaciany Kokorycz napisał(a): To ta plandemia jest dla wyszczepiania a nie wyszczepiania na plandemię .Od początku chodziło aby stado wyszczepić i wszystko jest temu podporządkowane .Tylko ślepcy tego nie widzą


Następny argument nie do obalenia , tym razem "naukowiec " z bolca - Herbaciany Kokorycz .
Dopisane 08.08.2021r. o godz. 18:36:

Antyszczepionkowcy nie wierzcie to nie prawda , prawdę znacie tylko wy .

1. Apel ku przestrodze
L'Azienda Sanitaria Provinciale di Agrigento, rządowa organizacja zdrowia z prowincji Agrigento, opublikowała na Facebooku wyznanie 56-letniej mieszkanki Sycylii. Kobieta pragnęła, by nagrane przez nią wideo dotarło do jak największej liczby osób, stając się przestrogą i zachętą do szczepienia.

Znajdująca się w szpitalu chora, łamiącym głosem wyznaje, że znajduje się w miejscowości Ribera i jest hospitalizowana z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Dodaje, że choć za sprawą opiekującego się nią personelu medycznego zmierza ku wyzdrowienia, to sama choroba jest ciężka, a chory czuje się bardzo źle. "To jest straszne" – mówi o infekcji – "Chory czuje się bardzo źle".

Kobieta apeluje: "Szczepcie się, bo ja tego nie zrobiłam. Pomyliłam się i ryzykowałam życiem" – mówi Włoszka z maską tlenową na twarzy, z trudem powstrzymując łzy. "Idźcie szybko się zaszczepić" – powtarza chora.

Na koniec dodaje, że wszyscy pacjenci znajdujący się na oddziale to ci, którzy "się pomylili", czyli niezaszczepieni. Wszyscy także tego żałują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 8 sierpnia 2021r. o 19:00
Chwyta za serce bardziej, niż apel Piaska :D


Dopisane 08.08.2021r. o godz. 19:00:

i nie odpowiedział Pan na pytanie... ile dziennie musi być ogłaszanych "pozytywnych" testów, aby znowu zaczał nosić Pan maseczkę?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Cedr 8 sierpnia 2021r. o 19:03
PIS-PO-PRL napisał(a): Chwyta za serce bardziej, niż apel Piaska :DDopisane 08.08.2021r. o godz. 19:00:i nie odpowiedział Pan na pytanie... ile dziennie musi być ogłaszanych "pozytywnych" testów, aby znowu zaczał nosić Pan maseczkę?


W koncu ludzie sie obudzili


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy