Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Miejcie nadzieję" - przyjdźcie na koncert o godz. 20 i podziękujcie bolesławieckim medykom za walkę z epidemią koronawirusa, nie bójcie się deszczu, będą peleryny
~~obciach 22 sierpnia 2021r. o 23:08
skoro znalazły sie pieniadze na zorganizowanie koncertu to ,,miejmy nadzieje,, ze znajda sie srodki na zakup wody dla pacjentów szpitala powiatowego .Mysle ze juz nie beda uczniowie musiały sie zbierac na wode dla pacjentów oddziału covidowego-bo to juz jest wielki WSTYD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Świerk 22 sierpnia 2021r. o 23:37
Epidemia prania muzgów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Smagliczka 23 sierpnia 2021r. o 7:32
~~Kremowa Sanwitalia napisał(a): J**** medyków. Kasę wzięli więc spadówa. Drogowcom też trzeba dziękować że drogi połatali? Bez sensu takie myślenie. Medycy byli nauczeni że pół dnia się leży, a później zdziwieni, że przez pół roku trzeba pracować. To takie same nieroby jak nauczyciele. Pierwsi dostali przywileje w postaci szczepionek, o dodatkach nie wspomnę...
trza sie bylo uczyc to teraz tez moglbys pol roku lezec jak medycy czy nauczyciele. Kopiac rowy pracujesz ciezko, ale powtarzam - trza sie bylo uczyc a nie teraz zazdroscic tym, co się uczyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Bieluń 23 sierpnia 2021r. o 8:33
~~Kirowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowa Sanwitalia napisał(a): J**** medyków. Kasę wzięli więc spadówa. Drogowcom też trzeba dziękować że drogi połatali? Bez sensu takie myślenie. Medycy byli nauczeni że pół dnia się leży, a później zdziwieni, że przez pół roku trzeba pracować. To takie same nieroby jak nauczyciele. Pierwsi dostali przywileje w postaci szczepionek, o dodatkach nie wspomnę...
trza sie bylo uczyc to teraz tez moglbys pol roku lezec jak medycy czy nauczyciele. Kopiac rowy pracujesz ciezko, ale powtarzam - trza sie bylo uczyc a nie teraz zazdroscic tym, co się uczyli.

Nic nie rozumiesz człowieku. Tu nie chodzi o zazdrość tylko o to, że po co robić bohaterów z ludzi, którzy wzięli się na chwilę do roboty. Takim tokiem rozumowania, co chwilę ktoś powinien być bohaterem. Dlaczego nikt nie pamięta o pracownikach sklepów? Czy oni nie byli narażeni? Odpowiedz sobie na pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nn 8 września 2021r. o 19:33
"Czwartek, godzina 13.30. 27.04.

- Chodź, zawiozę Cię w pewne miejsce, gdzie życie toczy się normalnie, zjemy coś, napijemy się kawy.
- Ale gdzie? Przecież wszystko pozamykane - pytam kumpla.
- Przyjadę, zawiozę, zobaczysz.

Podjeżdżamy pod kompleks dużych budynków. Kolega - kierowca przez domofon informuje szlabanowego, gdzie jedziemy. Szlaban idzie w górę. Parkujemy.
Szklane wejście, schodki w dół. Potykacz, a na nim menu. Schodzimy do małej restauracji. Kilku klientów bez maseczek zamawia jedzonko.
- Zdejmij to człowieku - mówi znajomy patrząc na moją maseczkę, - Tutaj nikt tego nie nosi - dodaje.
Przy stoliku ktoś pałaszuje drugie danie. Kolejny w białym kitelku odnosi talerze.
- Tutaj jest człowieku normalnie. Nikt nie wchodzi w maskach. Jedzą lekarze, pielęgniarki, administracja.
- Od kiedy można jeść normalnie? - pytam.
-Jeżdżę tutaj od kilku miesięcy, tak od pół roku i jem. Tanio i smacznie.
- Jak było powyżej 30 tysięcy zakażeń też było otwarte?
- No tak. Tutaj jest inna rzeczywistość.
Rozglądam się wokół i tak jakoś dziwnie. Z jednej strony przez szybę widzę karetki ze śmiertelnie chorymi, a obok siedzi lekarz w czasie zarazy i pałaszuje kotleta.
Dziwne. Jemy. Przechodzimy do bardziej intymnej sali, z sali „masaży” przerobionej na dodatkową intymną salę dla ordynatorów i szukających odosobnienia. Pijemy kawę. Inny świat.
- Po co mnie tu przywiozłeś? - pytam kumpla.
- Żebyś to zobaczył na własne oczy.
Wychodzimy na zewnątrz.

Czesław Niemen miał rację."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Śnieżnik 9 września 2021r. o 6:41
~~Herbaciany Świerk napisał(a): Epidemia prania muzgów.Najpierw naucz się ortografii a potem dyskutuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!