Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W powiecie nie odnotowano nowych zakażeń koronawirusem, szczepmy się apelują lekarze, wtedy ograniczymy 4 falę
~~Jasnoszara Sośnica niezalogowany
24 sierpnia 2021r. o 17:59
M21W2 napisał(a): ~~Jasnoszara Sośnica , podaj informacje o moich dwóch czipach na fb , zobaczysz ilu uwierzy , pozwalam użyć moje imię i nazwisko .
Będzie zabawa , będzie się działo .Dopisane 24.08.2021r. o godz. 17:41:~~Krwawosina Gęsiówka , znów muszę Tobie zarzucić kłamstwo - wczoraj bułeczka z białym serem i miodem .
Podam z wyprzedzeniem co planuję na Jutro - bułeczka z masłem i miodem .
Miód i nabiał to podstawa moich śniadań , plus co jakiś czas jajecznica lub jajka po wiedeńsku .

A to z każdą dawką nowy czip! To niedługo będziesz miał trzy :) A potem co chwilę nowy. No to fajnie.
Nie wiem czy wiesz, że teraz fabryki samochodów stoją. Nie ma czipów do samochodów, bo całe moce produkcyjne idą w czipy do wyszczepień.
Chyba długo samochodu kupić nie będzie można. Szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 sierpnia 2021r. o 18:17
M21W2 napisał(a): Teraz aby dyskusja miała sens niech się Pan pochwali co jadł na śniadanie , wtedy możemy przejść do pytań o obiad .


my foliarze nie jemy tradycyjnych pokarmów. Odżywiamy się energią słoneczną
Rano padało, więc trochę głodny chodziłem, ale deszczówki się za to opiłem ;)

no to co szanowna małżonka na obiad Panu upichciła?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Ognik niezalogowany
24 sierpnia 2021r. o 18:37
SKANDALICZNA WYPOWIEDZ HORBANA. Najpierw stwierdza ze szczepienia to eksperyment medyczny a później rekomenduje obowiązkowe szczepienia i jeszcze grozi nozem...... SKANDAL, SKANDAL SKANDAL..........

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jj niezalogowany
24 sierpnia 2021r. o 18:39
~~Lilioworóżowy Ognik napisał(a): SKANDALICZNA WYPOWIEDZ HORBANA. Najpierw stwierdza ze szczepienia to eksperyment medyczny a później rekomenduje obowiązkowe szczepienia i jeszcze grozi nozem...... SKANDAL, SKANDAL SKANDAL..........










zabrac mu prawo wykonywania zawodu........ nie chcemy takich lekarzy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 sierpnia 2021r. o 19:19
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Teraz aby dyskusja miała sens niech się Pan pochwali co jadł na śniadanie , wtedy możemy przejść do pytań o obiad .


my foliarze nie jemy tradycyjnych pokarmów. Odżywiamy się energią słoneczną
Rano padało, więc trochę głodny chodziłem, ale deszczówki się za to opiłem ;)

no to co szanowna małżonka na obiad Panu upichciła?



W takim razie zamykam temat , nie interesuje mnie co jedzą foliarze wystarczy że wiem tylko tyle - łykają bez namysłu fejki .



Dopisane 24.08.2021r. o godz. 19:19:

~~Jasnoszara Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Jasnoszara Sośnica , podaj informacje o moich dwóch czipach na fb , zobaczysz ilu uwierzy , pozwalam użyć moje imię i nazwisko .
Będzie zabawa , będzie się działo .Dopisane 24.08.2021r. o godz. 17:41:~~Krwawosina Gęsiówka , znów muszę Tobie zarzucić kłamstwo - wczoraj bułeczka z białym serem i miodem .
Podam z wyprzedzeniem co planuję na Jutro - bułeczka z masłem i miodem .
Miód i nabiał to podstawa moich śniadań , plus co jakiś czas jajecznica lub jajka po wiedeńsku .

A to z każdą dawką nowy czip! To niedługo będziesz miał trzy :) A potem co chwilę nowy. No to fajnie.
Nie wiem czy wiesz, że teraz fabryki samochodów stoją. Nie ma czipów do samochodów, bo całe moce produkcyjne idą w czipy do wyszczepień.
Chyba długo samochodu kupić nie będzie można. Szkoda.


Bardzo jestem zdenerwowany , ostatnio słyszałem wywiad w radio z jednym z doradców medycznych rządu że możliwe jest następne szczepienie po roku od drugiej dawki a może jeszcze później - czekają na oficjalne dane .
Może z tego powodu nie tylko brakować czipów do samochodów ale i dla mnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 sierpnia 2021r. o 19:51
M21W2 napisał(a): łykają bez namysłu fejki


w sensie że ja?

Ok. Napiszę do JP, Science i kilku brytyjskich dzienników, poinformuje Izraelskie i brytyjskie ministerstwo zdrowia, że Pan im kategorycznie zakazuje informować ludzi jak jest.

Ma być 100% zgonów u niezaszczepionych i góra (dla zachowania pozorów) 5% u zaszczepionych. Ze szpitali mają wypisać zaszczepionych i odesłać do domu, zaszczepieni mają dostać zakaz zarażania i... no coś jeszcze wymyślę.

A na kolację co było dobrego? ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~informator niezalogowany
24 sierpnia 2021r. o 20:13
" Od poniedziałku 23 sierpnia w całych Niemczech obowiązuje również tzw. zasada 3G (Geimpfte, Genesene, Getestete). Oznacza ona, że każdy, kto przebywa w publicznie dostępnych pomieszczeniach zamkniętych, musi być zaszczepiony, wyleczony lub przedstawić negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Obowiązek testowania dotyczy wizyt w restauracjach, na imprezach, kinach, salonach fryzjerskich, siłowniach, basenach i halach sportowych, odwiedzin w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz domach opieki. "

WKRÓTCE I W POLSCE BĘDZIE OBOWIĄZYWAĆ TA SAMA ZASADA, KWESTIA TYGODNI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
24 sierpnia 2021r. o 20:17
Ziemia nie jest płaska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.