Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy nowe zakażenia COVID-19 w powiecie bolesławieckim, wykonano 105 testów, czy naciąga czwarta fala?
~~ARMAGEDON niezalogowany
26 sierpnia 2021r. o 11:38
~~Żółtoruda Pysznogłówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Niestety, teraz już będzie tylko gorzej, czyli coraz więcej zakażeń dziennych. Trzeba wprowadzić lockdown, na dwa miesiące może na trzy?

Aleś ty durny masakra kur....


Plus obowiązek powszechnych szczepień. Trzeba zapobiegać powtórki z jesieni 2020.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2021r. o 12:11
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Pysznogłówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Niestety, teraz już będzie tylko gorzej, czyli coraz więcej zakażeń dziennych. Trzeba wprowadzić lockdown, na dwa miesiące może na trzy?

Aleś ty durny masakra kur....

Plus obowiązek powszechnych szczepień. Trzeba zapobiegać powtórki z jesieni 2020.

Jeśli państwo wprowadzi obowiązek tych szczepień, to będzie musiało na siebie wziąć odpowiedzialność za ich ewentualne skutki. A tej odpowiedzialności nie chce wziąć na siebie nawet ich producent, choć dobrze wie co sprzedaje. A moze własnie dlatego że wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 sierpnia 2021r. o 12:56
A może Pan Lucjan nam to wyjaśni. Proszę wybaczyć że tak Pana wywołuję, ale jest Pan chyba jedynym aktywnym tutaj obrońcą szczepień ;)

Skoro szczepienia są takie dobre i potrzebne, skoro ratują życie i gospodarkę, skoro są takie przebadane i bezpieczne... czemu nie są obowiązkowe?

Tylko niech Pan nie wkleja jakichś dziennikarskich tłumaczeñ... Według Pana... Czemu?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 sierpnia 2021r. o 13:27
Panie PRL, przytoczę Panu wypowiedź mądrzejszego ode mnie który przestał pisać w tym temacie .
Cytuję - Lucjan przestań z tymi głupkami antyszczepionkowcami dyskutować , do tej ciemnoty nic nie dotrze .
Posłuchałem jego rady , kilka dni nie pisałem , niestety niepokorna dusza i wywoływany do "tablicy " znów się udzielam w przekonaniu że nauka powinna być promowana a w obecnej sytuacji szczepienia .
Przepraszam że odpowiem pytaniem na pytanie - wyobraża sobie Pan co by to było jakby Rząd podjął decyzję o obowiązku szczepień ? ,
Wiem że naukowcy z Polskiej Akademii Nauk uważają że szczepienia powinny być obowiązkowe , doradcy medyczni Premiera też to rozważają , jednak są mocno w tym temacie podzieleni motywują to tym że może być jeszcze większy opór społeczny niż obecnie .
Drugie pytanie do Pana - jakby były obowiązkowe zaszczepiłby się Pan ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Ślazówka niezalogowany
26 sierpnia 2021r. o 13:53
Po ponad roku popełniania oszustw naukowych w celu wykazywania fałszywie dodatnich wyników za pomocą testów PCR, CDC ogłosiło, że 31 grudnia tego roku wycofuje Panel Diagnostyczny RT-PCR:
“Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 Rada. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby miały odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA.”
Stosowanie testów PCR do diagnozowania choroby jest globalnym oszustwem naukowym, ponieważ żaden przyrząd PCR nie jest w stanie dać wyników ilościowych, które mogłyby wskazywać na określonego wirusa. Jednak ten zatwierdzony przez CDC protokół testowy został wykorzystany, aby sfabrykować iluzję chorowania na Covid-19 ​​setek milionów ludzi
Cała sprawa była skomplikowanym oszustwem naukowym i każdy, kto zna technologię PCR wiedział o tym od samego początku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 sierpnia 2021r. o 14:12
M21W2 napisał(a): wyobraża sobie Pan co by to było jakby Rząd podjął decyzję o obowiązku szczepień ? ,




M21W2 napisał(a): Drugie pytanie do Pana - jakby były obowiązkowe zaszczepiłby się Pan ?


Dobre pytania ;)
Pan pozwoli że odpisze wieczorem. W robocie jestem, a mam ochotę się rozpisać ;)



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Sit niezalogowany
26 sierpnia 2021r. o 16:48
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): wyobraża sobie Pan co by to było jakby Rząd podjął decyzję o obowiązku szczepień ? ,




Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Drugie pytanie do Pana - jakby były obowiązkowe zaszczepiłby się Pan ?

Dobre pytania ;)
Pan pozwoli że odpisze wieczorem. W robocie jestem, a mam ochotę się rozpisać ;)

M21W2 napisał(a): Panie PRL, przytoczę Panu wypowiedź mądrzejszego ode mnie który przestał pisać w tym temacie .
Cytuję - Lucjan przestań z tymi głupkami antyszczepionkowcami dyskutować , do tej ciemnoty nic nie dotrze .
Posłuchałem jego rady , kilka dni nie pisałem , niestety niepokorna dusza i wywoływany do "tablicy " znów się udzielam w przekonaniu że nauka powinna być promowana a w obecnej sytuacji szczepienia .
Przepraszam że odpowiem pytaniem na pytanie - wyobraża sobie Pan co by to było jakby Rząd podjął decyzję o obowiązku szczepień ? ,
Wiem że naukowcy z Polskiej Akademii Nauk uważają że szczepienia powinny być obowiązkowe , doradcy medyczni Premiera też to rozważają , jednak są mocno w tym temacie podzieleni motywują to tym że może być jeszcze większy opór społeczny niż obecnie .
Drugie pytanie do Pana - jakby były obowiązkowe zaszczepiłby się Pan ?


Nie, bo to jest propaganda wywolana przez media. Nie dam sobie wstrzyknac eksperymentu. Badania leku trwaja najczesciej okolo 10 lat. Ile tutaj trwaly ? Kilka miesiecy. Kto sie chce niech szczepi, kto nie chce to nie. Indywidualna sprawa.
Czas skonczyc ta propagande.
Za duze placimy podatki. Bo gdyby nie one nie byloby tej calej reklamy tych celebrytow na plakatach w tv. Na to poszlo miliony. Teraz przez to mamy inflacje. Standard zycia sie obniza.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Cebulica niezalogowany
26 sierpnia 2021r. o 17:40
robcie dalej te nic nie warte testy...... jak bedzie wiecej zakazen to w koncu nie bedzie kasy nawet na wypłaty dla szpitali, szkół, nie bedzie kasy na leczenie i obronę.......przerwijcie w koncu ten cyrk

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima